Broneeringu eest maksmine

Huvitaks siis selline asi, et kui broneerida öömaja New Yorgis, siis kas on sellist võimalust ka, et broneeringu eest ei pea ette maksma, et saaks nagu kohapeal maksta. Olen uurinud paljusid kohtasid juba ning pole leidnud veel sellist, kõik tahavad maksmist ette.... ja kui suur on võimalus, et kui ma maksangi ette ära, et ma tüssata ei saa?

mina leidsin hotelli NY-s , kus tegin internetis bronni ja vastus tuli , et maksan siis kui kohal olen :) (to reserve we just need a valid c/c to guarrantee the room and you will upon arrival(cash, c/c, money order). Neil oli vaja ainult mu krediitkaardi numbrit ja nimesid , kuupäevasid -saatsid kinnituse vastu ja loodan , et kui me nüüd 15.ndal sinna jõuame , on meil tuba ka olemas .

Millisesse hotelli sa tegid bronni?

www.booking.com - seal ei pea kohe maksma. Jätad vaid krediitkaardinumbri ning summa läheb tagantjärgi maha. Enamus hotellides saab tasuta tühistada broneeringut 1-3 päeva enne kuupäeva, mille oled broneerinud (nt kui leiad veel parema hinnaga hotelli).

Meie tegime bronni Seton hotel (www.setonhotel.com) . Loodan , et see hinna, asukoha ja kvaliteedi suhe on ok , seda enam et kohalik NY-st soovitas !

Tänan info eest! Tegin ka siis bronni ära bookingi.com kaudu, setonhotel-is ei olnud vabu kohti selleks ajaks, kuna meil vaja. Me jõuame ka 15.ndal New Yorki ja loodame et laabub kõik ikka!

Meie olime Herald Square Hotellis, mis aasub 31.tänaval ja ei olnud ka vaja ette maksta.

Kui keegi on Tjärebori kodukal reisi kinnituse teinud , siis mis maksevõimalusi seal pakutakse ja kuidas need toiminud on . Kas on vaja krediitkaarti või kuvatakse arve , mille alusel maksta, kui arve siis palju see ülekanne maksab. Näpunäited oodatud