Bulgaaria

Plaan minna augusti algul bulgaaria. Oskab keegi soovitada häid hotelle köik hinnas? Või teab keegi mida arvata Tia Maria hotellist või Hrizantema?

Soovitama ei hakka aga.....1. Sunny Beachil on mõtetu osta nn kõik hinnas. Elu on väga odav, toidukohti palju ja alko on ka odav. Augustis on kindlasti juba - kas osta 1, saad 2 või osta 2, saa 4-5 :) 2. Panusta raha parem heale hotellile. Võta lisaks ehk ainult hommikusöök. Hotellid on päevi näinud ja räpakad. Ise oleme aastaid käinud, järgi proovinud mitmeid hotelle. Parim, mis asub keskuses on Barcelo Royal Beach.

Ei ütleks,et kõik hinnas on mõttetu. Pole need hinnad enam midagi nii odavad,kui mõni aasta tagasi.Üks väga hea ja uus hotell on Sunny Beachil Riu Helios Paradise. Olime septembris seal ja leidsime, et Bulgaarias me enam hotelli valikul katsetama ei hakka. Kõik oli super.

Meile saadeti ka pakkumine Planeta hotelli aga uurin ka seda Riu Heliost siis

Tere tulemast! Kui vajad abi/ekskursiooni kohapeal, anna teada. Ise elame siin juba 6 aastat.

Kõik hinnas Bulgaarias ei ole alati hea mõte. Parem võta odavam hotell ja mine kuskile mujale sööma. Rusikareegel siin: toit on hea (ja odav) seal, kui šikki pole. Kohalikud on täitsa OK.

Pole varem Bulgaarias käinud, kas oktoobris on veel soe?

Käisime ka just Tia Marias, võtsime ainult hommikusöökidega. Korra ostsime ka juurde õhtusöögi, et vaadata millest ilma jäime. Mitte millestki! Hommikusöök on seal paras peavalu, teenindajad jooksevad pea laiali otsas, sööginõusid pole. Tasse ja klaase loputatakse kiirelt letitaga, lastele ei jagunud hommikuhelveste kausse jne....Ühesõnaga teenindajate puudus. Olime nädala ja selle ajajooksul tube ei koristatud, rätikuid toodi juurde kahekaupa, kuigi olime viiekesi. Hotell on päevi näinud ja väsinud, samas usun, et enamus seal sellised. Kvaliteedile nad väga ei rõhu. Väljas kohvikutes on väga head söögid ja ka kokteilid on odavad.