Bulgaaria-KÕIK hinnas?

Tere, plaanis minna 4kesi Bulgaariasse. Tahtsin küsida, kas on seal mõtet võtta KÕIK hinnas hotelli pakett, võib tuleb soodsam siiski omal käel süüa? A´la mõni hommik osta süüa poest ja väljas süüa? Kas keegi on käinud KÕIK hinnas paketiga, on mingeid soovitusi? Või võtta ainult hommiku söögif, mida soovitate?

Ma ei võtaks AI. Variant on võibolla ka HB. sõltub muidugi sellest et mis on reisi eesmärk, kas rannas lebotada või mööda ekskursioone käia jne. kuhu täpsemalt minek ja mis hotell. ise olen Golden Sandsil käinud.

0
0

Nu tahaks natukene vedeleda, samas ka ringi vaadata ja auto rentida. Tervet aega kindlasti ei suudaks ainult rannas lesida, tahaks ikka kultuuri ka näha. Ma just mõtlen et kas mõistlikum on õhtuti vb üdlse kuskil suvalises kohas süüa? Mis need orienteeruvad hinnad on? Kui võtta õhtusöök kahele+ mehele õlu, mulle vein, mis võib umbes hinnaks tulla? Hotelli veel ei tea! POle reisi ära ostnud. Kindlasti mingit peldikut ei taha!

0
0

siis pole mõtet all incl võtta. olin 2006 sügis Golden sandsil ja olin Iberostar hotellis. Asus keskusest umbes km eemal ja diskoteekide tümakas hotellituppa ei jõudnud. Kõik oli väga Ok, toas hästi lai voodi, korralik dush, vann jne. toitlustus oli 5+, suur valik maitsvaid sööke. Lõunal ja ka mõned õhtud sõin restoranides. Head toidud normaalse hinnaga. Hinnad olid odavamad nats kui eestis, kui portsud suuremad, seda eriti just salatite näol. Salatid olid seal peamiselt tomat, kurk, fetajuust jne. Kuuma ilmaga toimisid need hästi, enamat ei läinudki alla. Chopska oli vist nende rahvuslik salat. Õlle ja veini hinda ei mäleta kuid kindlasti pold need kallid, sest muidu mäletaks. Õhtuti olin hotelli lähedal suures rannabaaris, kus kell 8-10 oli happy hour, kõik kohalikest jookidest kokteilid olid 2 ühe hinnaga. Gin Tonic oli 2 eurot 2 klaasi, siis sai neid ikka tarbitud. Maitsel pold vahet, kas Gordons või kohalik gin. Võibolla nüüd kui Bulgaaria on euroliidus on hinnad muutunud. Rentsin auto kah kohapealt, anti 10 aastat vana Opel Astra, kondistioneeri sees polnud kuid lahtiste akendega tegi oma töö ära. Ei maksa uskuda ka neid hotelli tutvustusi, et kus on kirjas 300m rannast. tegelt läheb tee üles mäkke ja rannast tagasi hotelli on 20 minutit ülesmäge.

0
0

EH, uskumatu. Ma mõtlesin et just loen Novatorusi hotellide kirjeldusi ja vaatan pilte, et siis enamvähem peaks taada saama mis hotelliga tegemist on . KIndlasti tahaks ranna äärset hotelli ja normaalset magamiskohta. Egiptuses ja kreetal ikka mõnuga TÜNGA saanud. Reisikorraldaja lubab maad ja ilmad kokku ja kui hotelli jõuad, siis läheb tuju ära. Kui on lubatud konditsioneeri ja normaalseid tubasid, siis asjad sellest VÄGA KAUGEL. Nüüd ei tahaksi jälle orki lennata mõtetu hotelliga. Tahaks nagu hea tujuga reisil olla, mitte nii et lähed hotelli kus terve öö igistad kuna konti pole ja üldse päevavalguses toas ei taha olla, ainult ööseks lähed magama ja ärkad ka nii et silmad kinni lähed toast väja :D AGa jah eks peab veel kõvasti uurmistööd tegema selle Bulgaaria osas. Nagu aru saan peab enne auto rentimist küsima, mis aasta auto on, jah? Kas ainult vene keelega saab seal hakkama? või oskavad ka ingliskeelt?

0
0

autorendis on seal siiski suht Ok autod, mulle sattus vanem aparaat lihtsalt sellepärast, et õhtul tekkis mõte ja hommikuks tahtsin autot saada ja võtsin selle mis saadaval oli. http://www.goldensands.bg/ - vaata seda lehte. Seal on siiski suht Ok hotellid, konditsioneer on olemas enamikes. Küsimus on asukohas. Kriteeriumeid pon mitu, et kas on rannas või on keskuses, kus on õhtul melu ja võib olla mõnele see ei istu. Keel on seal saksa, inglise, vene. Teenindajad räägivad vabalt inglise keelt. Mulle meeldis seal väga, hotell oli rannas, toidud normaalsed, kauplejad polnud pealetükkivad, hinnad olid soodsad. Ainsaks miinuseks oli see et hotellis oli ka vene turiste, kes kartuses toidust ilma jääda, sind rootsi lauas vahest eemale tõukavad. Nad reisivad ka peredega nii et vahest on neid kokku 8-10 tükki. Kui üks seisab näiteks omleti sabas, siis ära imesta kui ta koka käest 7 omletti tellib. Või varahommikul keegi basseini ääres 9 lamamistooli "ära broneerib" - olgugi et see on hotelli reeglite järgi keelatud. Olen olnud ka enne ja pärast seda erinevates kohtades ja võin öelda et seal oli olukord siiski suht viisakas võrreldes muude kohtadega. Kui on küsimusi mingi hotelli suhtes, siis võin nats aidata.

0
0

Kas keegi on käinud Konstantinis hotellis Dolphin Marina?

0
0

Marikene, meie käisime ja täiega saast see dolphin marina

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased