Cebult Boracayle ( Caticlan, Kalibo vms )

Kuidas on transpordiga selle suunal lood. Vaatan et hetkel müüb Cebu Pacific pileteid 4000-5000PHP üks suund. ( 12/03/2010 ) Kas on ka soodsamaid variante mõne väiksema lennuki vms näol. Oskab keegi soovitada??

Vaatan, et hind on päris palju tõusnud. Kui ma piletid novembri algul ette ära ostsin Cebu - Kalibo (nädal tagasi teavitati, et lend on suunatud ümber Caticlani), siis läks see maksma 1500 PHP/nägu.

Sa saaksid sõita Cebu Pacificuga päev varem või päev hiljem umbes 1500 PHP eest Kalibosse. Sealt edasi poolteist tundi sõitu aircon mikrobussiga Caticlani sadamasse (200 PHP/inimene).

Et ega Cebult mõni laevaliin vms ei lähe ülespoole???

Mul endal oli ka selline mõte plaanis, kuid puhtalt aja kokkuhoiu mõttes valisin ikkagi lennuki. Otse Cebu->Boracay (Caticlan) laevaliini minuteada pole. Manilast sõidab küll Caticlani paar laeva, aga see on vähe teine suund. Kui lihtsalt ülespoole tahad saada, siis nt. Cebult IloIlosse saad laevaga ja sealt edasi juba bussiga Caticlani. Viska pilk peale leheküljele www.cebuboattrips.com, seal on päris palju linke laevafirmadele ja ülevaade võimalikest liinidest.

Siis võid ju sealt lennata, siis ei pea vahepeal laeva ja taksoga cebus sebima. Hind ilmselt sama.