Chania lend?

Tere.

Ei leia päris täpset infot selle kohta, et kas mõni lennufirma otselende Tallinnast Kreetale Chania lennujaama ka teeb? Sooviks sügiseks piletid osta ning majutuse eraldi võtta aga leian otselende ainult Heraklioni. Küsin natukene targematelt, äkki keegi oskab öelda :)?

Wiki andmetel on ainsad otselennud Tallinnast Kreetale just charterid Chaniasse mitte Heraklioni, lennufirmaks siis Smartlynx . Mõistlik variant on ehk Tallinnast Aegeaniga üle Ateena Chaniasse lennata.

Smartlynxiga eelmine aasta lendasin ja otse Heraklioni, seda küll paketireisina novatoursi kaudu aga sel aastal just sooviks saare läänepoolsemat osa avastada ja ilma paketireisita aga nii palju kui otselende leidnud olen siis kõik just Heraklioni. Ateena asja peab vist kaaluma tõesti kui ostelendu ei leia. Lennud Tallinnast saabuvad Heraklionisse üldiselt õhtupoole ja ei tahaks kohe ette võtta pimedas pikemat reisi Chania kanti.

Chaniasse saab Helsinki kaudu. Vaata, mis Rantapallo pakub. Seal jälle teine mure-lend läheb hommikul kella 6 või 7 paiku.

Kõige mugavam on Aeganiga Tallinnast Ateenasse ja sealt Chaniasse. Lennuvahe 50 minutit. Jõuab ilusti. Tagasilend saab valida kas nii et veedad päeva Ateenas või lähed õhtuse lennuga siis ooteaeg 4h. Väga head kogemused ja palju soodsaid pakkumisi. Praegu palju valikuid alla 200 euri edasi-tagasi. Soodsaim mida eelmisel nädalal nägin oli 119.- lendavad 2 korda nädalas. Kui autot soovid rentida saan aidata ☺ Lääne-Kreeta on väga ilus.

Riiast saab ka, aga otselend vist pole.

Helsinki kaudu, meie küll jh võtsime pakettreisi, aga sealt sai Chaniasse otse, mulle see piirkond nii meeldib, et tahan nii tagasi ja ei viitsi teisest saare otsas sinna sõitma hakata.