Chicagos ööbimine

Tere, peame 5 päeva pärast reisile minema ja meil pole ikka 12-14 aprill Chicagos ööbimist. Otsisin erinevatelt lehtedelt ja need hotellid mis tunduvad head on natuke liiga kallid, samas odavamaid ja korralike pole ma suutnud leida. Tahaks ööbida Chicago Downtownis. Kas keegi oskab mõnda sellist hotelli soovitada kus saaks 3kesi ööbida ja ühe öö hind ei ületaks 85 $ öö. Kõik mis ma leidsin on sellised kuhu lisatakse veel siis % ning hind läheb taas üle 100 $. Miami ööbimise broneerisin hotwire kaudu ja pärast mulle seda ei soovitatud enam. Tänud ette!

Sain veebruaris hotwire kaudu kesklinnas 4* hotelli koos maksudega 90$. Siiani tuleb seal aegajalt meilile pakkumisi päris norm hindadega. Ja kindlasti saaks priceline kaudu. Mida aeg lähemale, seda odavamaks peaks minema. Ise kasutasin seal olles enamuses priceline ja jäin asjaga väga rahule.

0
0

Sain Navy Pieri lähedale 65$ öö 4*, seda siis 9-11.04

0
0

Suur tänu, hakkan otsima.

0
0

Meie ööbime oma seltskonnaga 13-16 aprill kesklinna hotellis, mis asub tõesti hea asukohas ja maksab väga vähe, meid on 7 ja võtsime 2 tuba.Mõlemas toas on 2 double bedi, ehk siis 4-kesi mahub ära..kaks inimes tyhes voodis ja 2 teises voodis, ja siis teises toas ollakse 3-kesi. Ööhind oli toa eest 76 dollarit pluss maksud, see teeb ala 90 dollarit , ja kui selle jagad 3.ga siis tuleb 30 dollarit inimese kohta öö hinnaks. Saadan sellle hotelli kodulehe aadressi: http://reservations.hotelscheap.org/hotel/overview.aspx?hotelid=143237&destid=&checkindate=4/13/2009&checkoutdate=4/16/2009&numrooms=1&adultsineachroom=1&city=Chicago,IL,US tundub väga hea igastahes, seal on köögiga tuba ka, see läheb koos maksudega kuskil 110 dollarit..ehk siis 3 peale kuskil 36 dollarit öö hinnaks .See oli üks odavaim koht mille leidsime, ja see on majanduskriisi tõttu hindasid alla lasknud, julgen seda kohta soovitada.Tore oleks kohata eestlasei seal:=) Nägemist,,:)

0
0

vaatasin seda lehte ja leidsin ka sellised huvitavad märkused..

Taxes are included in the rate requested for these properties. Taxes are displayed on the Hotel Reservation page and are added to the total. Rates may be based on the number of persons occupying a room. Additional persons in the room may cause the hotel to change the rate confirmed. Hotel Requests for specific features such as bedding type or non-smoking rooms are simply that, and while most hotels will strive to honor your requests, neither HH nor the hotel guarantee that your request will be honored. You will be paying for the basic room rate and applicable taxes at the time of confirmation. A credit card charge will appear on your next statement from Hotels.com. Additionally, a convenience fee will be assessed upon the processing of the reservation. This fee is non-refundable, and may be changed at any time. Please make sure to read the Handling Methods portion of the booking form to calculate the convenience fee associated with your reservation. In order to offset the costs associated with processing your reservation, a one time, non-refundable Service Fee will be assessed in the amount of $7.95 per night. This fee will be charged when you place this reservation and will appear on your credit card statement as a charge from Hotel Hotline.

ise vaatasin siit lehelt bookinghouse linki ja sain http://www.bookinghouse.ee/ee/hotels/search/curr/EEK/code/CHI%7C20033173/to/CHI%7C20033173/checkin/2009-04-12/checkout/2009-04-14/rooms/TR-0-0:/adults/3/children/0 ei tea nüüd kumb parem pakkumine on???

0
0

Olime selles hotellis 29, 30, 31 ja 1 jaanuari hommikuni hotell täiesti tavaline,ühesõnaga sobib mitte nõudlikutele inimestele, toas on kaks normaalmõõdus kaheinimese voodit ja pisikene kööginurk, maksis neljale inimesele kokku esimesed kaks ööd 120 dollarit ehk siis 60 dollarit öö ja viimane vana-aasta õhtu 90 dollarit, hommikusööki ei olnud ja pole vajagi, sest selliseid söögikohti kus saab odavalt-10 dollarit inimene süüa on piisavalt palju läheduses. Hotelli asukoht väga hea, ta jääb vanalinna ja Michigani järve vahele, vanalinna umbes 10 minutit jala kõndida, järve äärde veel vähem, öösel häiris vedi metroo, mis sõidab mingi 150 meetri kauguselt maapealt läbi.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased