freewalker

Rändur, liitus Tripiga 10 aastat tagasi
12 meeldimist
3 postitust / 92 kommentaari
62 (9.9%) külastatud sihtkohta
Viimased kommentaarid

av saba, millal minek, ise planeerin samuti jaanuaris reisi 2le , äkki annab midagi ühildada, meil kuupäevad 18.01-3.02.

Chiang Mai ja Chiang Rai ümbruses saab võtta mitmepäevaseid matkasid. Olen mõlemas kohas teinud 3 päevase. Ööbimine on külades, ööbimine onnides matil ja söök tehakse ka lõkkel. Mulle meeldis.

Olin Malapascual veebruaris 2016. Kuna oli teada, et peale 17 enam saarele paate ei sõida, siis tuli võtta lennujaamast takso. Bussiga poleks jõudnud ja pidanuks enne ülesõitu ööbima. Takso maksis 2500 peesot ~ 50€. Aega kulus ca 2 tundi. Esimeseks ööks oli bronnitud Blue Coral Beach resort. Täitsa ok koht otse rannas. Kuna olime tol ajal Hiina uusaasta paiku seal, siis oli täielik hullumaja. Kõik kohad olid hiinlasi täis ja ööbimistega raskusi. Olime saarel 3 ööd ja viimaseks oleksime peaaegu öömajata jäänud, kõik oli "fully book". Lõpuks leidsime mingi sviidi kalli raha eest. Sukeldumised olid tõesti head, sai näha nii threshereid kui ka tavalisi haisid ning ka mandariine. Sukeldumiste poolest oleks võinud seal kauem peatuda. Kohapeal liikumine on jala või kui on huvi saare kaugemasse nurka minna, siis poisid rolleritega lahkelt viivad väikese tasu eest. Meie reis oli orienteeritud põhiliselt sukeldumisele ja selle pärast ka nappis aega, kuna plaanis oli veel Moalboal, Dauin, Apo ja Panglao, siis eriti pikalt ei saanud ühes kohas viibida. Kui veel huvi sukeldumiste kohta, siis võin inffi jagada.

Tere, olen Tripist palju abi saanud oma reiside kavandamisel. Annan nüüd oma panuse, äkki on kellelegi abiks.
https://www.upload.ee/files/6778796/NZ_reis_2017.pdf.html

uza, küsin igaks juhuks, kas see 1250 oli per nägu või kogu auto hind? Kas 4 inimest autos oleks kitsas?

  1. Filipiinid, Baikal
  2. Uus-Meremaa, Assoorid
  3. Aafrika riigid

Eelmisel aastal sai sõidetud Sloveenia, Horvaatia, BH, Montenegro, Albaania, Makedoonia, Serbia, Ungari ja polnud mingeid probleeme.

Carl Schmidti maja näiteks, alates 13€

17 päevaga kulus enda peale 840€, see siis ööbimine, kohalik transport, vaatamisväärsused ja söök-jook, suveniirinänn

Liikusin 2012 veebruaris marsruudil Antigua, Atitlan, Flores-Tikal, Belize, Yukatan. Aega oli 3 nädalat. Guatemala ööbimised maksid 111€ 7 ööd 2-le. Midagi polnud enne kinni pannud, kõik käigu pealt.

Kuna endal varsti minek, siis tekkis küsimus, et kas valuutavahetuspunkte lennujaamas või linnas pole?

Veebruaris Filipiinid. Sügises plaanid saavad vastavalt soodukale paika. Olen siinsete sooduka vihjetega reisinud viimased 8 aastat, ka veebruari reis sai Tripi soodukaga üles ehitatud. Tänud teile ja jõudu edaspidiseks.

No soe mererand ja mage vesi, huvitav kooslus :D

Kunagi tegin ka piiril viisat ja olin pildi maha unustanud. Polnud hullu midagi, 2$ asendas puuduva pildi täiesti.

Olen sel moel mitu korda viisat ajanud. Saatsin postiga passi ja viisa taotluse koos viisa lõivuga ja lisasin ümbriku oma aadressiga + raha postikuludeks nii 5€ ja asi on toiminud. Viimati ajasin niimoodi LAV viisat Saksamaalt kaks aastat tagasi.

Kevadel sai käidud, mitte Iquitoses, aga lõunapool küll, nii mägedes kui dzunglis jne

Möödunud aastal lendasin Tigerairiga läbi Jakarta

Aprillis sai suht sama teekond läbitud, ainult Kosovo asemel oli Makedoonia. Kindlasti pass, sest nad harrastavad seal templite sisse tagumist piiridel, mis ei ole EU. Albaania on tõsiselt lahe koht, kuigi jah, ükskord kulus 250km läbimiseks 8 tundi. No ja odavad on ka just Albaania, Makedoonia, Serbia.
Ilusat reisi!

http://divestock.ee/ näiteks ja no fly time on kõigil kompuutritel peal nagunii

Tegin kirja ära ja uskumatult ruttu tuli vastus, et tühistavad selle nõude. Eks näis kui ruttu broneeringu lahti lasevad. Pangaga konsulteerisin ka, aga nemad ei saa praegu veel midagi teha. Ütlesid, et saatku neile meie kirjavahetus, siis toimetavad, kui nõue ikka veel üleval.
Loodan, et kõik laabub ja et rohkem keegi nende konksu otsa ei komista. Tänud kõigile nõuandjatele.

http://www.esta.us/estonian.html
lõin googlisse sisse esta ja sellelt lehelt täitsin, hinda polnud kuskil kirjas, hiljem nägin mis maha on võetud :(

Kas oskab keegi kommenteerida. Tegin eile ESTA ja täna tuli kohale ka, aga kaardil on broneeritud 74€. Meilis oli ka kirjas, et menetlustasu 74$ ja riigilõiv 14$. Kogu aeg teadsin, et see maksab 14$. Kusjuures see mul juba 3. kord teha ja eelmised ongi 14 maksnud.