CSA odavlennufirma

Tsehhide CSA on rajanud oma "odavlennufirma", mis tähendab, et tellides internetist eraldi lehelt www.click4sky.com, saab pileti praktiliselt igale CSA lennule ca 4000 CZK ehk 2000 eegu eest (koos maksudega). Välja on jäänud ainult mingid eriti popid sihtkohad nagu Pariis või Moskva jne.
Hind on siis alati sama ehk selle hinnaga pilet kas on saada või ei ole. Eesmärk suurendada olemasolevate CSA lendude täituvust ja selles hinnas on täpselt samasugune toitlustus, pagas jne nagu teistelgi reisijatel.
Edasilende mõistagi pole, ühesuunapileteid ka mitte.
Eestlastele tähendab see peamiselt võimalust lennata 2000 krooniga Prahasse või 4000 krooniga mujale Euroopasse põhilennuväljadele, aga Prahas ümberistumine on siis oma riisikol.

hind on ikkagi 2300 EEK per ots, krediitkaardiga ostes ja Visa veits kehvemat kurssi arvestades, mitte 2000, mujale Euroopasse siis 4600. Ei ole just megaodav, ja ilmselt pakutakse pileteid üsna vähe, eriti kuumal ajal. Aga vahel kiire ja vajaliku sõidu puhul ehk tõesti tasub end ära.

Ei tundunud jah eriti odav, mind huvitavatel sihtkohtadel olid piletihinnad samad, mis CSA enda leheküljel :(. Aga eks tuleb lennupiletit ostes ka ülalviidatud lehele klikata ja võibolla õnnestubki leida midagi odavat :)

aga kas ülejäänud nagu toimib,et teen netis check-in ja kohavaliku ära ja ülemistes marsin lihtsalt lennukile või?

Tsitaat firma kodulehelt:

Our price is guaranteed and is the same to all European destinations. For 1290 EEK, you can buy a ticket to your final destination, and for 1290 EEK a ticket back. You do not pay any other taxes or fees; everything is included in the price. Our price is final.
.
Ehk siis on hind 1290 kr üks ots, mitte 2300, nagu ülevalpool kirjas. Sama hind kehtib Prahast edasi kõigisse nende sihtkohtadesse. Tõsi, ühe otsa pileteid ei müüda.

on lihtsalt hindu korrigeeritud,seoses kütusehinna tõusuga.