Deebetkaardiga tankimine Lätis, Leedus, Poolas, Saksas.

Kas tavalise deebetkaardiga saab tankida Poolas, Lätis, Leedus võib peab nende kõikide riikida raha kaasa tassima.

Pole mingit probleemi, võib-olla mõnes väikses tanklas ei saa.

0
0

ei või mitte millegi peale kindel olla, Raha on igal juhul kindlam. Piisab ka eurodest.

0
0

Eurodes pead ikka kõvasti peale maksma, et neid vastu võetaks ja sedagi võidakse teha ainult üksikutes kohtades.

0
0

Ise ikka oled kunagi reisinud? See, et kaardimakse ei toimi ei ole mingi haruldus. Ja kui sul on juba paak täis lastud ei hakka keegi seda välja imema, vaid võetakse suvaline raha vastu. Jutt siis ikka Baltikumist ja Poolast. PS. Sama ka näiteks üleeile 19km söögikohas. 50-inimest. Kaardimakse ei toiminud, vastu võeti nii EEK ja euro kui poola ja läti raha. Tagasi said muidugi leedu raha.

0
0

Ei mäleta juba aastaid, et oleks deebetkaardiga probleeme olnud. Samas on alati kaasas iga riigi valuutat. Kujuures summad pole suured- 20 latti, 100 litti, natuke zlotti ja siis eurod. Hea kui on kaasas erineva logoga kaardid. Üks Mastercard, teine Visa. Hea riski maandaja on mingi panga vaba tagasimaksega krediitkaart. Nende kolme kombinatsioon on 99,9% muretut elu. Alati tuleb selle ülejäänud 0,1 % peale mõelda, sest kaart on ikkagi virtuaalne raha ja ei aita ei ussi ega püssirohi, kui miski totaalselt tõrgub. Lisaks ei saa iga teeäärse kempsu eest kaardiga maksta. Lisaks on minul tehtud võimalus läbi GPRS-i ühelt kontolt teise raha kantida. Vastavalt sellele, kui kusagil miskit balansist ära loksub. Et siis, kui mingis riigis toimib ainult üks kaart ja seegi tühjeneb hirmkiirelt. Kõik kohad tõesti ei taha Eurot vastu võtta. Siis pead teda tõesti sita kursiga pakkuma. Aga see rohkem erand. Pigem annad Eurod ja vahetusraha saad tagasi kohalikus valuutas. Siis pole kadu märkimist väärt.

0
0

Olin alles Saksamaal ja pyydsin automaadist raha saada a`la 300 euri aga automaat vastas peale koode, et not valied. Ja raha ei saanud, sedasi proovisin mitmes automaadis, vist oli see Balbergi linnas Löuna-Saksamaal Baieris aga poes voeti kaart vastu, samuti kuskil kohvikutes, ei mingit probleemi. Aga oh yllatust, hiljem oli minu kaardi pealt maha voetud 3 korda 100 eurot /mitte 300 eurot, mida soovisin /ja lisaks veel teenusraha,vist 3 x 222 euri. Vot nii, kaotused kuskil 5000 eek. Saatsin järelpärimise ka meie panka, aga vastust pole tulnud. Krediitkaardiga polnud mingeid probleeme samades automaatides, nii et las iga reisija teeb omad järeldused...

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased