trip-krainetrip-ukraine-dark
Detsembri alguses merevesi Gran Canarial

Plaan minna Gran Canariale novembri lõpp-detsembri esimene nädal. Kas seal meres sel ajal ujuda saab või on juba liiga külm? Mis teie kogemused?

vesi kindlalt mitte alla 20. Mis ajani oled seal? Ma jõuan Playa del Inglesisse 5 detsembri lõunaks.

ma ei teagi veel täpselt, aga ilmselt kui minek, siis detsembri esimene ja teine nädal

Ei olnud väga külm vesi, aga ujuda saime ainult merereisil, sest Maspalomase rannas oli suur tuul ja lainetus.

Kui kannatate suvel Pirital ujuda, siis ujute seal ka. Algul vette minna tundus ikka väga külm, pärast ei tahtnud välja tulla. Olin Playa de Inglesis 27.11.-04.12.

Olen seal käinud aastavahetusel, siis oli vesi 20-21 kraadi ja kevadel, siis tundus külmem. Õhtul kui ilm jahedamaks läheb, siis vette eriti ei kipu enam. Soovitan minna düünide taha tuletorni juurde seal on ookeanilainet ka, ärge teepeal nudistidest ära ehmuge :)

Jah, seal ei ole Egiptus ega Hispaania. Nii sees, kui väljas seal sellel ajal meeldiv teie mõistes. Ärge lootkegi praadida end kuuma päikese käes ja peale seda hüpata meeldivasse jahutavasse vette. Toon Teid maale! Käinud nii Tenerifel, Gran Canarial, Hurgadas, kui ka Sharmis. Pigem istute tuulevarjus ja kastate varbaid kohustuslikkus korras vette. Soe, seda küll, eriti peale rummi:) Lollikindel, külastage neid suvilaid, märts-aprill, sept.-okt.! . . Trip.ee üritas teksti arusaadavamaks muuta, edaspidi võiks postitaja seda ise teha ja vähem lühnedeid kasutada.

On see stenogramm või? Kui soovid oma kogemusi-tarkusi jagada, siis püüa seda teha nii, et kõik seda lugeda viitsiksid. On olemas elementaarsed õigekirjareeglid, mida oleks mõistlik järgida. BTW...Detsembris on Kanaaridel vesi soojem kui veebruaris-märtsis ja õhk täiesti OK. Praete end kuuma päikese all ja hüppate meeldivasse jahedasse vette. Ilma rummipohmellivibradeta.

No olen ka mina käinud 3 korda Kanaaridel jaanuaris: 2 korda Gran Ćanarial ja üks kord Fuerteventural, aga iga kord tugev tuul, kõrged lained, liivatuisk. Ainult hotellibasseinis sain mulistada. Merevesi raudselt alla 20 kraadi. Mingist päikese käes praadimisest pole juttugi, hea kui 2-3 tundi end nats soojendada. Aga kui ikka muud huvitavat oskaks ette võtta siis loomulikult võiks siit külmast ära sõita. Milleks sõita nii kaugele mingisuguse rummi pärast? Vot sellest ma aru ei saa....

Kehval ajal oled sattunud siis. Mul kyll päike lõõmas, tuul oli kyll tugev, aga soe, merevees hulpisin mõnikord yle tunni ja külm ei hakand. Eks see asi ole individuaalne ka, mõni on lihtsalt külmavares.

Ma just olen Playa del Inglesis ja sooja on juba ule nadala 25 kraadi. Paikest olen ka juba saanud tunduvalt ule keskmise votta!