Dominikaani Vabariik ja internet

Tere

Tuttavad on praegu Dominikaanidel Santo Domingos ja kurdavad, et kuidagi ei leia võimalust internetti saada. Hotellis pole ja kuskil mujal ka nagu mitte.

Kas keegi, kes on käinud, oskab kommenteerida? Kuidas kõige mõistlikum variant reisiks internetiühendust Dominikaanidel saada oleks?

Ise olin Sosua Casa Marina Beach hotellis ja meil wifi töötas igapäevaselt :) Tänaval osades kohvikutes olid ka free wifi sildid olemas.

Ei ole see olukord nii hull midagi ! olime just kaks nädalat seal (La Romana, Santo Domingo, Samana, Punta Cana) ja neljast hotellist kolmes töötas WiFi rahuldavalt (kiirus pisut väike). Samuti leidub neis linnades baare, kus õlle kõrvale WiFi´t pakutakse.

Sai just käidud, isegi 5* hotellis maksis ööpäev Wifit 12$ ja mille kvaliteet andis soovida. Natuke pilte ja juttu ka: https://jokker.ee/artikkel/reisijutt-kuidas-eestlased-pafi-kulul-kariibidel-kaisid-1328

Päris nii see nüüd ka pole nagu Hero kirjutab. Meil oli kaheksast väikesest hotellist kõigis wifi ja täitsa tasuta. Kvaliteet polnud igal pool hea, aga oli olemas.

Natuke oleneb, kus olla. Aga turismipiirkonnas on internet praktiliselt igas kohvikus. Hotellide omad on tõesti olnud viletsad (olen ka kohanud 5* hotellis tõrkuvat netti)

Aga kohvikute omad on üldiselt täiesti ok.

Kui tahad nutitelefoni sisse netti saada, osta kohapealt Altice kõnekaart (prepago, Internet Colmado illimitado). 5 päeva = ca 250 peesot/ 5 euri)