Dubai 2021

Tere!

Oskab keegi kirjeldada, mis olukord on  hetkel Dubais? Tripis on hetkel heade hindadega lennupiletid.

Pigem Qatar alates Tallinnast. Doha ja emiraatide vahelised lennud on jälle lubatud.

FlyDubaiga on mõtet arvestada ainult Finnairi Tallinn-Helsingi lisapiletiga. Vähemalt esialgu ja kindla peale minnes.

Qatar algusega Tallinnast tundub isegi ilma selleta suvalisi kuupäevi vaadates soodsam.

0
0

Hetkel tundub, et Tallinna-Istanbuli vaheline lennuliiklus jätkub märtist (siiani ei olnud Tallinna Lennujaama kodulehel Istanbuli lende üldse märgitud, aga nüüd näen, et märtsi lennuplaanis on täitsa olemas). 

Seega meie võtame vist ikka Turkishi piletid ära, kuna need endiselt väga hea hinnaga saadaval. Salva reisikindlustus ka ning siis ei pea muretsema rahalises mõttes. 

UAE hetkel maailmas Covid vaktsineerimises teisel kohal ja 20% rahvastikust on juba vaktsiini saanud, seega tundub lootustandev, et seal olukord enam hüppeliselt hullemaks ei lähe.

2
0

Ise mõtlen samuti märtsis läbi Istanbuli siiski pisletid ära osts... Kas siis enne reisi tuleb lihtsalt saada Synlabisg 48h vanune tõend, et olen covid negatiivne ka rohkem pole miskit vaja et riiki saada?

0
0

96h vanune PCR test enne lendu. Prinditult. Ja koroonakaitsega reisikindlustus.

0
0

Tere

Võib-olla teemaväline küsimus, aga siiski puudutab kokku Dubaid. :) Olen lugenud, et raha tasub vahetada pigem kohapeal ja kaubanduskeskustes, alguses piisab pm taksorahast. Aga kas mõistlik oleks vahetada Eestis eurod dollariteks ja siis seal vahetada omakorda dollarid eurodeks, sest olen kuulnud, et euro vahetuskurss pidi olema üpris kehv...

Ja missugust kindlustust soovitaksite? Nii palju, kui vaatasin, siis ainuke kindlustusfirma, mis pakub kindlustust, mis on seotud COVID-iga, on Salva, aga selle hind on päris kirves - 180 eur 2 inimest. Kas on ka mingeid odavamaid variante?

Tänan vastamast!

0
0

Tee endale tasuta transferwise kaart ja sinna teed  omakorda AED konto kuhu kannad peale niipalju kui vaja. Ei pea korraga tuhandeid kandma, vaid vajaduse järgi, raha liigub kiiresti kontole. Ja selle kaardiga saad võtta automaadist 200€ väärtuses dirhame teenustasuta ja maksad ka selle kaardiga kus vaja. Ilma teenustasudeta loomulikult. Ja Dubai taksodes saab ka kaardiga maksta. (Abu Dhabis ei saa). Enam odavamat varianti pole olemas. Unusta ära mingi eurod dollariteks ja muu jama.

Sa teed kindlustusega midagi valesti. AÜE on Salval Euroopa, mitte kogu maailm. Valid ainult tervise ja reisitõrke, pagasikindlustuse võid ka ju valida kui see meelerahu annab, aga tegelikult on see mõttetu. Rohkem linnukesi kuhugi ära pane ja kahenädalasel reisil tuleb hind üle poole odavam kui 180€.

2
0

Eurosid dollariks pole kindlasti mõtet vahetada. Ega Tavid ka seda vahetust just tasuta ei tee.

Lisaks töötab ilusti ka Coopi üks pakettidest, millega saad kogu maailmas ilma teenus- ja ka konverteerimistasuta raha välja võtta. Neil pole ka mingit limiiti. Võid automaadist võtta palju su enda isiklik limiit ja kohaliku riigi piirangud lubavad.

0
0

AA AAAle vastuseks: meil tuli Salva kindlustus kahepeale nädal aega 70 euro kanti. Sealt jah tasub kindlasti ise määrata kindlustussummad, mitte võtta seda stamp paketti, mis koduleht soovitab. 

Kui sa kodulehel muudad neid summasid, siis näed kogu aeg, kuidas kindlustuspaketi lõppsumma muutub ning saad endale sobivaks timmida. 

Lisaks ma ostsin piletid Swedbanki gold krediitkaardiga (sellega on reisikindlustus tasuta), seega ma tegin Salva ainult covidi lisakaitseks (pagasikindlustust ei võtnud).

2
0

Tänan kõiki vastuse eest! Eriti tänan TransferWise'i idee pakkumise eest! Nüüd tuleb looda, et märtsis on Tallinn-Istanbul lennuliin avatud ja saab kauaoodatud päikest nautida :)

1
0

Tundun, et Istanbul siiski märtsis veel lahti ei tehta... Minu 1.märtsi Tallinn - Istanbul - Dubai tühistati...

0
0

4. märtsi oma ka.

0
0

Neandertaal... Oskad öelda, on lootust raha tagasi saada ka, kui piletid ostetud läbi Turkishi või siis ainult kuupäevade muutus võimalik?

0
0

Loomulikult kas raha tagasi või vautšer 15% suuremale summale või piletite muutmine. Või miilides, aga vaevalt see variant sind huvitab.

0
0

Kas jätate märtsis reisimata või on varuplaan, kuhu saaks sooja minna?:)

0
0

Kus see ninatark Killuk, viroloogia-asjatundja Dubaist, nüüd on? Paluks olukorrale kommentaari... muidugi ma andsin kaudse hinnangu ise kohapeal olemata ja ei pretendeerinudki täielikule ja täiuslikule ennustusele, see ongi võimatu, aga tõsiasju ja ka kaudseid tõendeid ei saa ometi eirata. Saan küll aru ka, et ta võib olla kohaliku meedia manipuleeritud mõju all, siia meieni see ei ulatu.

0
11
Lennupakkumised
Reisikaaslased