Dubai kuld

Mis hinnaga on kuld Dubais?

1
2

kulla hinnaga

0
0

Suht kirves ja järjest kallimaks läheb.Aastat neli-viis tagasi sai osta 585 prooviga hinnaga 7-9usd gramm. Praegu küsivad 18-22 ja kvaliteet on üsna nukker.

0
0

Suht kirves on nüüd küll imelik väljend. Dubais müüakse kulda ikka maailmaturu hinna alusel, milleks on Londoni kullahind. Ehte puhul lisandub kulla hinnale tööraha ja poe juurdehindlus. Vastavalt kulla hinna muutumisele muutub ka poodides küsitav hind kõrgemaks või madalamaks. Mis puutub seda 585 kulda, siis seda müüakse seal võibolla 0,1% kogumüügist ja seda ka põhiliselt vene turistidele mõeldus kohtades, sest 585 ei ole kohalikus mõistes kuld.

0
0

Kuule, Dubai on vene turiste täis...ja eraldi just neile mõeldud kohti pole olemas

0
0

Eks käi siis Dubais ära ja külasta ka kullaturgu ja vaata mitmes poes seal sajast 585 kulda müüakse:P Ja eraldi vene turistidele kohti muidugi ei ole, venekeelsete reklaamide taga müüakse seal kaupa ikka kõigile kes soovivad! Seega kui kullast ja selle müümisest midagi ei tea, siis ei maksa plõksida.

0
0

Et siis Eestis on sama hind?

0
0

ma käisin 2 aastat tagasi ja juba siis oli kuld suhteliselt kalli hinnaga meie jaoks

0
0

võib väga normaalseks osutuda, kui kaubelda viitsida. Meie kauplesime nt. 12 tuhhi alghinna lõpuks 7 peale. Pärast täiesti nautisin kullapoes kauplemist, võisin tund aega ühes koha valida ja tingida ning pärast rahulolevana lahkuda. Oluline ei ole ju lõpuks hind, vaid see, et saab midagi ilusat ja ekstraordinaarset, mida meil ei pakuta. Kui tavalist jämekaela ketti tahta (ja punast kulda hi-hii ) siis võib-olla tõesti on räige hind

0
0

Käisin seal 12 aastat tagasi, Golden Souki peal sai kolistatud ja Burj Arab-i alles ehitati Chicago Beachi hotellgi oli alles. Kuld oli siis odav, ja 585 oli tõesti nn vene värk. Vaat nii!

0
0

Tulin eile Dubaist, kullast nii palju, et seal ei olegi meie 585 kulda, vaid 750 prooviga kuld, mis on see läikivam. Igatahes, kuld ei ole odavam kui meil, isegi kallim. Kuna ostsin kaks kuldketti, siis oskan rääkida täpsemalt kettidest. Hinda vaadati kaalu järgi ja esialgset hinda sai alla tingida. Ostsin kaks kuldketti, ühe peenema hinnaga 15oo eesti rahas ning teise natuke paksema hinnaga 2700 eesti rahas. Paksemate kettide hinnad ulatusid 15000-ni ja rohkem, niiet ei oska nagu erilist hinnangut anda, odav igatahes ei olnud.

0
0

585 kulda on küll, kuid mitte massiliselt (kullaturul tean kahte kohta ja venelaste rajoonis on vähemalt 1 pood, kust saab seda).

0
0

Kulla hind ja kuidas riietuda?

Oleme planeerinud reisi Dubaisse. Kas keegi oskab öelda mis seal kulla hind on ja kuidas riietuda. Reis peaks toimuma detsembris. Tänud

0
0

Mida lühem miniseelik, seda popim oled. :D

0
0

käisin 2012/13 vahetusel. Riietu suveilmale vastavalt mõnusalt. Minul olid põlvpüksid ja topid, kohapealt ostsin salli õlgadele ja paar mõnusat batistist seelikut. Riiete, rättide, kottide, ehete ja jalatsite hinnad algavad kuskil 5- AED / umbes 1.-€... keskmine hind kujunes 45 .- AED ( u 10.- €) On muidugi ka kallimaid hindu ... ja turul kindlasti tingida. Kui lähete safarile, siis kindlasti kaasa soojem jakk ja minul olid jalas plätud... aga päikeseloojangul hakkasid varbad külmetama :))) sokkidest ja kinnastest tundsin siis suurt puudust. Tunnike peale päikeseloojangut harjus keha 20* soojakraadiga ja siis enam külm polnud. Kui midagi veel huvitab, siis küsi julgesti!

0
0

prooviga 916 ehk 22K sai 38 € gramm,

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased