EasyBus-iga Londoni kesklinnast Stanstedi

Kas kellelgi on halbu kogemusi Londonis Baker Streetilt Standstedi lennujaama sõitmisel easyBus-ga hommikustel tipptundidel sõiduajast kinnipidamise osas (liiklusummikud jne)? Kavatseme sõita 9-se bussiga, et jõuda kell 12 väljuvale lennukile.

Iial ei tea ju neid ummikuid ette.

Ehk tasuks hoopis mõnda lennujaama lähedal asuvasse hotelli viimaseks ööks jääda?

Lennujaamast linna läks kaks tundi, kuigi ummikuid eriti polnudki. Võtaks pigem tund varasema bussi.

Meie seisime Stanstead Expressiga õhtuses ummikus küll kauem kui 2 tundi, seega oleneb päevast ja täpsest kellaajast. Soovitaksin siiski varuda ca 1h ummiku jm. ootamatuste jaoks nagu nt. teetööd keset kiirteed jms.

Kui tahta närve enim säästa (ja hommikul kauem magada), siis võib ju ka rongi võtta. Hind küll 10 naela kallim, ent ajaliselt säästad vähemalt tunni, kui mitte kaks.

Kas easy bus peatub tõesti vaid Stanstedist Londonisse sõites Baker Streetil või sõidab ka Victoria jaama? Tänud vastajaile!

Baker streetile sõidab, täpselt nii nagu veebis kirjas.

Tervist Seoses maksmisega Easybusi piletite eest probleem... Et viimases staadiumis, kus kaardi andmete sisestamise koht, tekib probleem miskipärast. Ta ei kinnita andmeid ning ei luba broneeringu eest maksta. Proovitud on üht kui teistpidi, erinevate kaartide ja andmetega, deebetist krediidini aga ei midagi, easyjetiga ei tekkinud samade kaartidega probleemi. Leidub seal järsku mingi konkreetne nipp või konks, mis olukorrast päästaks? Vabandan rumala küsimuse pärast aga äkki on kellelgi veel sama juhtumit ette tulnud ja oskab aidata. Tänud