Ecolines bussiga Riiga.

Küsimus firma Ecolines bussides reklaamitavate tasuta soojade jookide kohta. Läheme kahe teismelise lapsega Ecolines bussiga Riiga koolivaheajal ja lapsed tahavad teada, kas seal kakaod ka pakutakse või targem on ise bussi midagi juua kaasa võtta? Milliseid jooke Ecolines bussis pakutakse, kas on automaat, kus peab ise jooke võtmas käima või kuidas asi toimib? Kas jooke võib võtta piiramatult või on igale reisijale ette nähtud 1 - 2 topsitäit? Kas Ecolines bussides on ka mingi puutetundlik ekraan nagu Lux Expressis või Ecolines seda pole? Tänan ette vastuste eest!

kõiki neid küsimusi oleks ju lihtsam otse neilt küsida!?

Jookide jaoks on automaat ja kakao on ka olemas. Ise peab võtma. Arv piiratud vast pole, keegi ei jälgi, kui palju jooki võtmas käid. Automaadis on kõik tüüpilised kohvi joogid ja tee. Ma ei usus, et midagi ise kaasa võtma peaks, arvestades reisi kestvust. Puutetundlik ekraan on ka olemas.

Kas kõikides bussides ikka on ekraanid? Mina olen ka ilma ekraanita bussiga sõitnud. Ka kõikides Luxi bussides ei ole ekraane. Aga see sõltub vist konkreetsest liinist. Peterburist tulevatel bussidel peaks igal juhul ekraan olema.

Kui sa soovid jooki, mis ka tegelikult hea maitsega on, siis võta termosega kaasa. Ecolinesi ja Lux Expressi bussides olid joogid suhteliselt jäledad, kohvist võis aru saada, et on kohv, ja teest, et on tee, aga üle ühe tassi küll juua ei tahtnud. Võtta sai muidu nii palju, kui ise tahtsid (pärast esimest tassi aga kadus isu). :) Ning see konkreetne Ecolinesi buss, millega mina Riia otsa sõitsin, oli suhteliselt logisev ja päevi näinud, nagu need nirumad Eesti pikaotsabussid, ning otse loomulikult ekraanideta.

Ekraan võta ka ise kaasa :) E-lugeja, mingi tahvlike... Võib ka päris raamatuga proovida, Tln-Riia otsal jõuab kergema teose läbi lugeda.