Egiptuse reis

Tere!
Plaanis minna aprilli esimesel nädalal Egiptusesse.Suure valimisega otsustasin hetkel,et vist Sharm El Sheikh.Hotelle olen vaadanud nädalate jooksul nii palju,et no ei oska valida.Palun soovitage hotelle millega olete rahule jäänud.Enda nägemus reisist,et hotelli ümbrus (hotelli territoorium) peab kindlasti ilus olema ja soovitavalt paljude basseinidega.Hea söök võiks ka olla ja lähedal mõni rand kuhu snorgeldama minna.Tahaks kindlasti ka kuskile turule mõni päev minna.
Egiptuses enne käinud ei ole,aga tahaks endale meeldejäävat sünnipäevareisi :)

Soovitaks https://www.tripadvisor.com/ või kasutada siinse foorumi otsingut.

Tõenäoliselt ei korralda reisi ise vaid läbi turismibüroo. See seab juba valikule piirangud. Teise piirangu seab hind, kui raha palju langevad ära 3-4 tärni hotellid. Vähese raha korral kallimad 5 * hotellid. Järelejäänute hulgast vali piltide ja tagasiside kaudu. Kommentaare lugedes arvesta, et need kes kõigega rahul tavaliselt kirjutada ei viitsi. Kirjutavad need kes millestki ilma jäid.

Tripadvisorit olen jälginud kui reisibürood on pakkumise teinud.Mõtlesin,et vahetuid muljeid oleks hea kuulda,sest hotelle on tõesti palju ja valikut raske teha.

Nabq Bay või Hadaba ? Kui see valik tehtud jääb valikut jälle vähemaks.

Jaz Mirabel Beach 5*, ainult sellel nädalal Novatours internetist ostes 02.04.18 7-päeva 555.

Steigenberger Alcazar, uus, hetkel Sharmi parim.

Tere,
Olime seltskonnaga nov 2017 Sharmis ja peatusime Cyrene Grand Hotel. Väga meeldis, oli basseine ja rand kohe juures. Väga ilus snorgeldamis koht. Pakett oli kõik hinnas - hommikusöök oli nats lahja, aga muud korrad head. Teenindus viisakas. Õhtuti oli hotelli platsil etteasted. Üldiselt soovitan.

Jaz Fanarad Hadabas. Parim korallirand linnas, vanalinn koos turuga ja Alf Leila va Leila lähedal. Naama Baysse või Sohole võib taksoga sõita.