Ekskursioonid Bangkokis

Meil plaanis märtsis Taisse minna. Olen teinud palju eeltööd, kuid ei leia kellegi kommentaare Bangkoki taevaraudtee kohta. Sain küll liinid ja piletuiinfo. Ega Teie pole seal käinud? Kas sellega tasub sõitma minna, mida sealt ka näeb? Kas loomaaeda tasuks minna? Meil I päev on täiesti vaba, II on planeeritud sealsed templid ja kanalituur. Edasi sõidutatakse meid juba Pattayasse. tahaksime I päeva ka millegi huvitavaga sisustada.

Taevaraudtee (jahutusega) on tavaline linna ühistransport. Nagu metroo, aga ainult õhus ja see pärast pakub huvitavaid vaateid linnale.

Käige Bangkoki kõrgema maja Baiyoki tower vaatepaltvormil (77. ja 84. korrusel) http://www.baiyokehotel.com/ Avatud 10.30 - 22.30

Avanev vaade: http://www.thailandbilder.se/panorama/BaiyokeSkyTower/

http://www.bangkoksite.com/Places%20to%20see/DusitZoo.htm Käisime, nägime kaelkirjakuid, valget tiigrit ja teisi ka. Taevaraudtee on metrooliin, mis sõidab linna kohal ja on asendamatu punktist A punkti B sõitmiseks eriti tipptunni ajal kui maapeal taksod jm seisavad ummikutes.

Loomaaiast jalgsitee kaugusel linna serva poole on Suan Paccardi Palee(Sri Ayutthaya Road 353).See on viimase printsessi (samas ka tõsine kunstikoguja) residents, 4 tippstiilis hoonet väga ilusas aias, palju kuninglikke kingitusi, mööblit ja muud kulda-karda. Omal ajal toimus seal ka kaks korda päevas ca pooletunnine etendus tai tantsudest, vist esimene oli kella 11 paiku. Kui midagi taolist huvitab, uurige täpsemalt järele.

Eelmise kohta, vabandust, mälu vedas alt, pakutud koht loomaaia lähedal on Vimanmek Mansion. Samuti huvitav ja tai tantsudega kell 10.30 ja 14.00. (need on siiski vanad andmed)

Kui hotell Siamis, siis kust oleks mõistlik osta kanalituuri ja ujuvaturu trip? Nii umes otsimiseks pole kahjuks aega.