Elamispind suures elamupoksis anda üürile 1 tuba

Elamupoksis on 5 magamistuba , pakume ühte magamistuba ,londonimõistes on ruum väga suur ja kena .Elamupoksis on kõik eestlased kes ammu omavahel tuttavad ,elamine on puhas ja korras . et kellel on huvi ,helistagu numbrile +44 798 322 01 59 asume londonist idas ,Dagenhamis Tänud!

Uus spordiala- elamupoks. Viies avaras ruumis käib eestlaste poolt kõva andmine.

londonimõistes, loomulikult

on õige elamublokk! Siin ei saaa kaheldagi! Aga samas on eesti keel suhteliselt raske... Toon kohe ka näited...(e)lamublokk, sigareti(p)lokk. 2.-balsapuu, palsameerimine---hoopis erineva tähendusega? 3.-balsam(jook)--palliatiiv 4.-ball-pall 5.-bande-panda(karuke)... 6.-panama-banaan-banaalne-barbar... Neid näiteid võiks lõpmatuseni siinkohas tuua. Aga kui inimene ei ei erista erinevate sõnade erinevaid tähendusi,siis ta ei õpi kunagi... Sest need sõnad on erinevad oma tähenduselt, seega mingil määral ka ka päritolult(klassikalisest keeltest; või siis vähem klassilikilistemast)pärit. Kas pole mitte nii?. Tänapäeval on peale sõnaraamatu olemas ka igasugused elektroonilised tõlkimisvidinad. Kui inimene ei soovi korralikult kirjutada, siis võib väita; et ta lihtsalt ei viitsi oma grammatilisi puudujääke parandada. Miks? Ei viitsi! Sest nii on lihtsam- mugavam! Selles mõttes on trip.ee "teerajaja" -näiteks delfi.ee ees ;kus lubatakse kirjutada ka ortograafiavigadega. Olgem ausad, mulle ja paljudele teistele meeldibki trip.ee sellepärst, et düsgraafikutel ei lasta siin kirjutada! Ja see on kahtlemata ka õige! Kui inimene ei suuda korralikult kirjutadagi, siis miks peaks keegi tema informatsiooni usaldusväärsuseski väga kindel olema? Ega ei peagi!

Samas on ka düsgraafik inimene ja siis vb tuleks eraldada ühiskonnast ka ilma käeta ja ilma jalata inimesed ja oih kui mõni äkki veel pime kah;) Ei saa ju välistada ka vähese haridusega inimesi - tänapäeval ju rahvas kõik mööda ilma laiali, no ja kui tal on vaja meile poksi pakkuda;) siis küll need aru saavad, kellel vaja ja ma arvan küll, et peaasi, et kõik saaksid infi jagada ja igast ilmanurgast siia kirjutada, aga poriseda ju ikka tuleb...või ei tule?

See on vaba teema ja seetõttu on siin lubatud pisut rohkem ;)) Tavafoorumis oleks me teksti parandanud ja teinud vastavad viited. Toimetus mõistab, kui inimene on düsgraafik ja ei suuda tajuda grammatilisi nüansse. Kellelegi sellisele liiga ei tehta, kellel on midagi asjalikku öelda, aga grammatika untsus on.

Mind paneb imestama see, et isegi eestlane ei oska oma keelt grammatiliselt korrektselt. Ega ma ise ka ei hiilga aga ma vähemalt kontrollin ennast. Netis kõik olemas ju. Eriti naerma ajavad juba Delfi ja mõne teise portaali uudised, mida on vahel tõesti võimatu mõista, rääkimata kommentaaridest. Eriti panevad mind imestama need, kes vinguvad venelase eesti keele pärast. Mul on koolis vene noori, kes kirjutavad eesti keeles korrektsemalt kui eestlased. Tahaks küsida nende käest aegajalt kas endal häbi pole. Igatahes aga palun, kui ei tea võta ÕS lahti ja uuri. Kirjaoskamatus pole ravimatu haigus. http://www.eki.ee/dict/qs2006/

Mu üks häid sõpru, kõrgharidusega (oli meie kursuse kuldaju), on parandamatu düsgraafik. See ei tähenda, et ta loll on, kuid millegi kirjutamisel peab kutt ikka tõsist vaeva nägema, et teha vahet nõrkadel ja tugevatel kaashäälikutel või pikkadel ja lühikestel täishäälikutel.

Lollus väljendub väljaütlemise sisus mitte vormis. Lollus väljendub ka inimese madalas huumoritajus ja enesekriitika tasemes.

Juhul, kui postitaja tundis end puudutatuna järgnenud lõõpimise pärast, siis palume vabandust, kuid usutavasti sai ta aru, et seekord polnud vähemalt minu ja Antonio puhul tegu irisemisega vaid niisama irvitamisega.

Veelkord - düsgraafikud ja muukeelsed - postitage julgesti. Keegi ei aja teid siit ära, kui teil on millegagi meie foorumit rikastada.