Ema reisib Taisse (Palun aidake reisikava koostamisel)

Tere,Ema reisib esimest korda Taisse ja palus minul reisiplaan koostada. Üldises mõttes on reis sisustatud Bangkokis, Angkor Watis, Chiang Mais ja põhjas, kuid soovin talle broneerida neli-viis päeva rannapuhkust. Kahjuks ei suuda valida õiget randa/saart.  Oluline ranna valikus oleks:- lennujaam jääks lähedale (2-3 tundi eemal), et mitte kulutada vähest aega transpordile- ema ei ole eriline päevitaja, rohkem aktiivne puhkaja seega oleks tore kui valitud koha lähedal oleks ehk mõni rahvuspark, koopad jne. - Ema armastab massaaže/hooldusi, seega hotellis võiks olla spaa (või hotelli lähedal) - raha ei ole takistuseks. Ta otsib looduslikult ilusat kohta, ilma suurte rahvahulkade ja piduteta.  Kallid Tais reisijad. Palun soovitage randa/saart ja ehk isegi hotelli/spaad, kuhu oma ema puhkama saata. 

tere.ma ei tea mis kavatsused Sul oma emaga on aga Angkor Wat küll tais ei ole :-)

Chiang Mai ongi põhjas ja sealt Ankor Wat' i on 1000 km :DAlginfo puudu , kui kaua reis kestab, kes broneerib hotellid ja kohapealse liikumise, takso , rong, buss, lennuk .Kui Teie ema on vanem inimene ja üksi esimest korda , siis on ta väga tubli ja julge :)  https://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g293917-i9325-k4970731-Chiang_Mai_Angkor_Wat_and_a_beach_in_10_days-Chiang_Mai.htmlhttps://12go.asia/en

Ma tean, kus Ankor Wat asub. Kõik siselennud on ostetud ja hotellid broneeritud. Ema läheb koos sõbrannaga. Aitäh linkide eest. Näitan neid emale. 

Ghazi, ilmselt olen Teie emaga enam-vähem vanuseklassist ja olen minemas ka esimest korda, seega soovitada ei oska. Kuid lugedes kirjeldatud soovisedelit, kust leidsin ka endale tuttavaid tingimusi, valisin mina rannapäevadeks Hua Hin - Bangkokist 200 km, rongi- ja bussiühendus tihe, kuurort laia valiku hotellidega, üht-teist vaadata ja ümbruskonnas peaks olema ka rahvuspark. Ehk leiate sealtkandist midagi sobivat.

Hei, mina ka mõne lapse ema :) ja olen ühe reisi Tais teinud nii, et sõitnud algul Bangkoki, siis rongiga Chiang Maisse, seal läheduses ringi tripitanud ja seejärel tagasi Bangkoki, ning teinud siis Bangkokist rannapuhkuse lõppu, käinud Koh Changil (ja Koh Kutil). Koh Changile oli ka suht mugav minna ja sai mõnusa rannapuhkuse. Ehk siis Bangkok-Chiang Mai-Bangkok-Koh Chang, oleks nt minu soovitus.

Suur aitäh soovitamast Citybird ja Signenu

Natuke segaseks jäi nüüd see teema ja küsimuse küsimine ?! Kui kõik siselennud ja hotellid on broneeritud , siis on ju reisikava paigas ?! Vabandust! Koh Chang on jah BKK lähedal ja jääb ka veidi AnkorWati juurde :) Me olime nädala Koh Changil , sealt käisime 3 päeva Ankoris ja olime pärast veel nädala Changil ning 3 päeva Bangkokis...

Ranna valikus on küsimus. Samas olen ma ise Koh Chanil käinud ja sealt edasi Ankor Wat'i sõitnud, kuid selle peale kulub pea terve päev. Seega Koh Chan jääks valikust välja. Bangkok- Ankor Wat-Chiang Mai lennud ja hotellid on ostetud. Reisi lõppu on jäänud rannapuhkus. Küsimus on millisesse randa Chiang Mai'st lennata. Laual on Krabi, Phuket või Koh Samui. Ma loodan, et nüüd on selgem. 

Krabi, Phuket või Koh Samui on kõik head valikud.Samui sai käidud 4-6 korda järjest aastatid tagasi , siis aga muutus see koht väga venekeelseks :) . Nüüd minek Krabile ja Koh Lantale. Phuketis ainult 2 x paar ööd olnud ei oska midagi kosta :D

Ega siis muud valikut ei jää kui Krabi/Ao Nang, kus rohkem tegevust või Samui ja Lamai rand

Olen mõelnud samasugust teekonda, Bangkok- Ankor Wat-Chiang Mai, rannapuhkuseks Hua Hin, kui aega rohkem, siis Koh Samui.