Enschedes ööbimine-otsin 3 ööks!

Otsin ööbimist Enschedesse - 3 ööd kolmele inimesele. Oskate soovitada kedagi või kuidas peaksin otsima?  Booking pakub ulmehindu...Võiks olla lihtne ja soodne koht.

Kas 135€ küsitud tingimustel on ulmehind? Soovitud aeg on küll määramata.

0
1

No 135.-€ ei ole ulmehind, aga 3 ööd 3-le 500-600 euri minu jaoks juba on...Kus sellist hinda saab?

0
0

Kas te Bookingus seda filtrit ikka kasutate, kus saate määrata soovitud ööhinna vahemiku? 

AirBnB olete kontrollinud? 

St raske on öelda, kui kuupäevi ei tea, aga ulmehinnad võivad olla, kui mingite pühade ajal lähete. Lihavõtted näiteks on selline aeg, kus paljud reisivad.

1
0

Aitäh! Otsin jaa igalt poolt juba :) Ajavahemik on 27.-30.mai...

0
0

Soovitan otse majutajale kirjutada kui olete sobiva koha näiteks Booking'ust üles leidnud, et paremat hinda saada.

0
0

Ma näen nendeks kuupäevadeks soodsaimat tuba hinnaga 158 eurot kokku. Mingi korterhotelli moodi koht vist kuskil linnaääres. Aga keset linna saab 4* hotelli raudteejaama kõrval hinnaga 320 eurot ilma hommikusöögita. Hollandi kohta tundub täiesti mõistlik hind.

0
0

Circa 100-130 eurot ööpäevas kahele (pluss kolmanda inimese lisatasu) ongi normaalne hind Hollandi kohta. Otsida tuleks just hinda kahele ja vaadata tingimustest, kas saab kolmandale lisavoodi osta mingi mõistliku hinna eest (25-50 eurot ööpäev). Kohe kolmele otsides ei tarvitse näidata võimalusi.

Ja loomulikult on võimalik vaadata airBNB kaudu eraldi korterit (äärelinna putkasid ja "talumajutust" on seal piisavalt sutsu odavamalt kui 100 eurot öö). Aga kokku kolme öö eest ca 300-400 eurot ongi ülimalt mõistlik hind, ulme ma liigitaks 600+ eurot juurde.

0
0

Ai, see kolmese soov jäi märkamata.

Aga samas korterhotellis on kahene + ühene kokku 268 eurot.

Hotellide lisavooditega on paljudes Euroopa riikides tõsised probleemid. Eriti kui jutt on täiskasvanust. On ka erandeid, aga enamasti on lihtsam leida juba mingi korter kahe voodi ja diivaniga jne.

0
0

Kui transport käepärast, siis saab ju ka ümbruskonnas ringi vaadata, aga kui jala, siis teine teema

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased