Erinevad ilmaennustused erinevatel ennustajatel?Mida aluseks võtta siis...?

Absoluutselt adun,et leierdatud teema,aga..
13.november Türki minek ja Gismeteo pakub igaks päevaks vihma sellel ajal ning ainul 16-14 kraadi sooja max.Foreca ennustus küll lühiajalisem ,aga isegi need kattuvad päevad kahel ennustajale erinevad. Mida siis rohkem nagu uskuda?Kas keegi oskab omast kogemusest öelda,kumb usaldusäärsem võiks olla? Natuke nukker meõlda,et sooja nii vähe ja ainult vihm kimbutab.

Sinna on üle kahe nädala veel ja nii kauge ilmaennustus pole reeglina eriti usutav. Ega ilma valida ei saa - tuleb võtta see, mis parasjagu antakse:)
Äkki on siin midagi ilusamat:
http://www.meteor.gov.tr/en-US/forecast-5days.aspx

Sel ajal päikesereisi ei saa. Kuid kindlasti soojem kui meil.

Päikesereisi ei ole,pigem tuleb see kultuuriseis. Aga loodan siis,et tuleb vähemalt 20 kraadi :).

Olen novembris matkanud Louna-Turgi magedes, kus sai nii paikest kui vihma. All rannikul (Antalya) oli paike ja ule +20ne, sai isegi ujuda. Aga aastad pole vennad ja seda aastaaega ilmestavad heitlikud ilmad.

Ma saabusin just värskelt Edela-Türgist Dalamani külje alt imearmsast Fethiye linnakesest ja seal oli viimased 10 päeva vapustav 25 kraadi varjus ja päike lõõskas, nii et päeval midagi enamat küll selga ei tahtnud panna kui varbavahed, topp ja lühike seelik. Õhtuseks ajaks muidugi korralik jakk või kampsun kaasa, sest päeva-öö kontrast on vägev.

Ujumisvee temperatuur sõltub ujumiskohast. Väikestes suurele veele vähem avatud soppides on totaalne supp, suuremates lahtedes vesi tublisti külmem, kuid siiski soojem kui meil siin Eestis suvel. Vaevalt et vesi nüüd paari nädalaga väga suurel määral maha jahtub.

Ilmateade lehtedelt www.wunderground.com ja www.yr.no pidas küll kenasti paika.

Samas tuleb sealkandis nüüd sügis siiski suure hooga peale ja paari nädala pärast võib õhutemperatuur juba midagi hoopis muud olla.

To miamai.
Ära väga nukrutse juba ette sest 2 nädalat ette prognoositut päevi ei saa võtta üks-ühele. Laias laastus võid hakata uskuma ennustusi 1 nädal enne reisi. Ja viimaste päevade ennustusi rohkem...jne. Seda enam, kui Sul tuleb kultuurireis ja Sa ei asu ühes samas kohas kogu reisi vältel. Kindlasti adekvaatse info saamiseks trüki sisse kohad, kus viibid. Lõunamaal on temperatuuri kõikumine niiiiiiiiiiii erinev!...kuigi võib km vahe olla ainult paarkümned kilomeetrit. Tegureid, mis ilma muudavad on ju palju.
Igatahes soovin Sulle päikeselist reisi!