Esimest korda Tais

Küsimus järgmine, et kui esimest korda minna, kuhu soovitate. Põhja, lõunasse, millised väikesaared jne. Plaanin olla kohapeal 2 nädalat nüüd novembris- rohkemaks ei luba töö.

Oleneb millele paned rõhku? Kui rannapuhkusele, siis lõunasse.

Üldiselt proovi natuke internetist taustauuringut teha. Alusta otsinguga kasvõi siit foorumist.

Kas soovid pigem looduse/seiklus reisi, kus käid ise avastamas TAI maailma, või soovid pigem Bankokis, Pattayas jne shopata miljonite inimeste seas?

Koh Samui on väga mõus saareke, kus on Pattayaga võrreldes mõnus rahulik. Soovitan!

Küsimus on täpselt nii sõnastatud, et saaks ikka kohe päris kindel olla, et adekvaatseid vastuseid ei tuleks. No kujuta ette sama küsimust kasvõi Eesti kohta - kas minna põhja, lõunasse, idasse või läände? Õige vastus on tõesti, et vahet pole. Sõltub, mida ootad.

Loe kõigepealt vanemad postitused läbi. Infot maa ja ilm. Teine soovitus - osta reisijuht ning tutvu sellega. Muidu pole ju mingit arusaamist, kui mina näiteks soovitaks igasugused pattayad ja phuketid ikka kohe väga pikalt saata. Aga mõnele kuulukse need kohad olevat suisa elu-unistus. Kellel on õigus?

Väike heasoovlik nali, aga ühtlasi ka minu arvamus.

Chiang Mai on ilus kant. Teistmoodi.

aga rannapuhkuse osa jääb ära. Kui seda aga plaanis polegi, siis kindlast on hea koht ning ühtlasi ka minu järgmine Tai sihtkoht.