Esmakordselt Singapuri

Plaan osta edasi-tagasi pilet Tallinn-Vantaa-Singapur 90-ks päevaks. Edasisi plaane pole teinud ega pole plaanis pileteid osta igaks-juhuks valmis edasi teistesse Aasia riikidesse.

  1. Viisavabalt saab Singapuris viibida 90 päeva, aga kas piiri ületades hakatakse uurima, et kogu 90-ks päevaks oleks majutus ja teatud summa sularaha jne või see ei huvita kedagi.

  2. Eile avastasin, et pass aegub peatselt (vajalik passi kehtivus 6 kuud Singapuri sisenedes) ja tuleks uus pass muretseda. Kas sellest võib mingisugune sekeldus tulla, kui lennupiletid ostan passi vanade andmetega, aga hiljem lähen pardale pass uute andmetega (muutub ainult passi saamise/aegumise kuupäev)? Targem ikka järele küsida, lennutajaks Finnair.

  3. Hetkel oleks teoreetiliselt lennuni 3 nädalat. Kuna pole passivahetuste tippaeg, siis ilmselt ei pea kiirpassi taoltlema ja läheb umbes poolteist nädalat Tartus või mis Teie arvate?

Tallinnas saab tavalise passi hetkel 2 tööpäevaga kätte, Tartus ilmselt siis paar päeva rohkem.

Singapuri sisenedes ei ole kordagi keegi huvi tundnud, kus on öömaja või palju raha kaasas on. (Eelmisel aastal sisenesin Singapuri kolm korda.)

Suured tänud. 1. ja 3. küsimus said vastuse, aga lennupileti pean ilmselt homseks ära ostma kuna sellises tempos piletid kallimaks lähevad. Uuel passil muutub ainult väljastamise ja aegumise kuupäev vististi, sellest pole vast midagi? Kas dokumendi nr ka muutub ja sellest võib probleem tulla?

Uuel passil on kindlasti ka uus number lisaks väljaandmise kuupäevale ;-)

Kas see mõjutab kuidagi pardale pääsemist? Selle on küsimus. Nimi ja isikukood jäävad ju ikkagi samaks. Ilmselt peab võtma riski ja ikkagist ära ostma, eks hiljem seletab, kui vaja.

Ära muretse! Vaheta ruttu pass ära. Ei ole sa ei esimene ega viimane kes peale piletite ostu passi uuendab. Kedagi ei huvita mis oli passi nr pileti ostul ja hiljem lennukis.

Kui uus pass käes, proovi internetis uuesti oma broneering lahti võtta ja passi andmeid uuendada. Seda peaks vabalt teha saama.

Suured tänud abivalmiduse eest. Nüüd pilet ostetud ja uus pass tegemisel.