Esta taotluse täitmine

Soovin teha Esta taotlust. Kahjuks ei tule mulle e-mailile 4-kohalist koodi, et taotlust edasi täita. Mu meiliaadress on väikeste tähtedega, Esta taotluse lehel paneb automaatselt suurte tähtedega. Kas selles probleem?

Suured-väiksed tähed e-maili aadressil tähtsust ei oma. 

Pigem asi milleski muus. 

Kasutad ikka seda lehekülge taotluse esitamiseks? 

https://esta.cbp.dhs.gov/

Proovisid taotlust erinevates brauserites teha? 

Kui muu ei aita siis:

Ei ole asi tähtede suuruses. Rämpsposti vaatasid?

Aadress on õige ja rämpspostis ka pole.

Usa saatkond ka sellega  ei tegele.

ESTA taotlusel ei tule mingit koodi meilile. Täidad vormi ära ning lõpus annab lihtsalt registreerimisnumbri, mille alusel saad pärast vaadata, kas taotlus rahuldati või mitte.

How do I verify my email address?

To verify your email address, on the "Applicant Information" page, you will be prompted to request for a 4 digit code if you either select the “SAVE and EXIT” or “NEXT” button. If your email address is correct and you click on "Send Code", an email with the 4 digit code is sent to the email address. Once you enter the correct 4 digit code in the application, your email is verified.

Mul on täpselt sama asi praegu. Proovisin mitu korda ja spamis ka ei ole. Kas USA saatkonnast öeldi sulle, et nemad ei tegele sellega?

Tripadvisoris oli et mingi tehniline jama neil praegu. Aga saatkond palus veebilehe kaudu suhelda, nad sellega kokku ei puutu.

See on mingi uus asi. 2 nädalat tagasi tegin (uue) ESTA ning see funktsioon puudus. Eks tuleb siis järjekindel olla ning mitu raksu proovida.

Proovisin praegu uuesti ja nüüd töötab.