Viimased kommentaarid

1. Koroona peatas märtsis reisi USA-sse, pidime varem tagasi tulema. Aga siiski sai käidud ja nähtud. Läheks veel sinna. Peale esimest lainet sai käidud Põhja-Poolas, mis jättis väga meeldiva mulje. Kohustuslikud Leedu ja Läti sai ka külastatud.

2. Reisiplaane ei ole tehtud, kuid sooviks külastada Zansibari või Maldiive . Kuna see realiseerub, ei tea.

3. Kui on eriti hea pakkumine kuhugi palmi alla, siis see seaks ka uue sihtkoha.

Jälgin hindu, aga osta küll ei julge.

Paar aastat tagasi maksin PayPal-ga.

Mina sain raha tagasi. Refundi tegin 14/03 ja raha laekus 30/04.

Mina ei saa tehingut vaidlustada, kuna esimene lend toimus, tühistati tagasilend.

  • Mees80, tänud info eest. Kuna see aset leidis?

Kas on kellelgi kogemusi Norwegiani lendude tühistamise ja refundiga? Ise tegin 14.03. taotluse ja ei mingit vastust.

Mul sama, et grupile küsides sain kallima hinna kui üksikpiletile. Me tegime nii, et ostsime mitme arvutiga samal ajal. Air Balticuga tegu.

Meil oli reis Hongkong-Moskva-Tallinn ja jäime jätkulennust maha. Kompensatsiooni ei saanud ei vahendaja abiga ega otse Aeroflotist.

1\. Käesoleva aasta sihtkohad olid India ja Ida-Euroopa (Ukraina, Rumeenia, Ungari). 2\. Uue aasta esimene reis viib Floridasse.  3\. Lennupakkumisi jälgin pidevalt. Sooviks lennata Sansibarile, Kuubale.

Tripadvisoris oli et mingi tehniline jama neil praegu. Aga saatkond palus veebilehe kaudu suhelda, nad sellega kokku ei puutu.

Usa saatkond ka sellega  ei tegele.

Aadress on õige ja rämpspostis ka pole.

Ostsin 4a tagasi Tai piletid ja kõik oli okei.

Meie ostsime reisi Koh Changist Sism Reapi ja Angkor Wat-i tänavalt (Changis). Sisaldas viisat, transfeere, normaalset hotelli ja hiljem transfeeri meie soovil Bangkokki. Hinda enam ei mäleta, aga jäime väga rahule.

Taageperas just sai käidud, väga norm, soovitan küll. Georgis pole ööbinud, kuid minispaa oli väga hea, usun et ka toad

Ma kindlasti vaataks Phi Phi üle, kui sealsamas kandis olla. Vaade viewpointis on ikka nii imeline.

Kas lõid kokku ka, palju kütus+teemaksud ja ööbimised kokku läksid? 

Meil oli 2 lennu vahe 1,5h. Kahjuks hilines Aeroflot teadmata põhjusel 45 minutit ja kuigi uus lennuk oli veel terminalis, meid sinna enam ei lastud. Saime alles järgmise hommiku lennule. Aeroflot andis öömaja, kuid transfeeri lennujaamast sinna ootasime mingi 6h, kusjuures koguaeg lükati aega edasi. Ka lennujaamapoolne teenindus jättis soovida. Niipea Aeroflotiga lennusoovi pole.

http://europa.eu/rapid/press-release_IP-18-141_en.htmMina ostsin Budgetairi kaudu ja maksin teenustasu, kuid vaidlustasin selle meilitsi ja sain teenustasu tagasi.