Viimased kommentaarid

Mul sama, et grupile küsides sain kallima hinna kui üksikpiletile. Me tegime nii, et ostsime mitme arvutiga samal ajal. Air Balticuga tegu.

Meil oli reis Hongkong-Moskva-Tallinn ja jäime jätkulennust maha. Kompensatsiooni ei saanud ei vahendaja abiga ega otse Aeroflotist.

1\. Käesoleva aasta sihtkohad olid India ja Ida-Euroopa (Ukraina, Rumeenia, Ungari). 2\. Uue aasta esimene reis viib Floridasse.  3\. Lennupakkumisi jälgin pidevalt. Sooviks lennata Sansibarile, Kuubale.

Tripadvisoris oli et mingi tehniline jama neil praegu. Aga saatkond palus veebilehe kaudu suhelda, nad sellega kokku ei puutu.

Usa saatkond ka sellega  ei tegele.

Aadress on õige ja rämpspostis ka pole.

Ostsin 4a tagasi Tai piletid ja kõik oli okei.

Meie ostsime reisi Koh Changist Sism Reapi ja Angkor Wat-i tänavalt (Changis). Sisaldas viisat, transfeere, normaalset hotelli ja hiljem transfeeri meie soovil Bangkokki. Hinda enam ei mäleta, aga jäime väga rahule.

Taageperas just sai käidud, väga norm, soovitan küll. Georgis pole ööbinud, kuid minispaa oli väga hea, usun et ka toad


Ma kindlasti vaataks Phi Phi üle, kui sealsamas kandis olla. Vaade viewpointis on ikka nii imeline.

Kas lõid kokku ka, palju kütus+teemaksud ja ööbimised kokku läksid? 

Meil oli 2 lennu vahe 1,5h. Kahjuks hilines Aeroflot teadmata põhjusel 45 minutit ja kuigi uus lennuk oli veel terminalis, meid sinna enam ei lastud. Saime alles järgmise hommiku lennule. Aeroflot andis öömaja, kuid transfeeri lennujaamast sinna ootasime mingi 6h, kusjuures koguaeg lükati aega edasi. Ka lennujaamapoolne teenindus jättis soovida. Niipea Aeroflotiga lennusoovi pole.

http://europa.eu/rapid/press-release_IP-18-141_en.htm


Mina ostsin Budgetairi kaudu ja maksin teenustasu, kuid vaidlustasin selle meilitsi ja sain teenustasu tagasi.

Kas ATM-st saab raha ainult krediitkaardiga või aktsepteerivad meie deebetkaarte ka?

Uurisin ühe teise Aasia riigi kohta hiljuti tolle riigi saatkonnast jasealt tuli selline vastus, et riigist lahkumisel peab pass kehtima 6 kuud. Seega riskibisnis, kui ei vea, siis riigist lahkumisel (või juba ka sisenemisel) võib esineda probleeme. Valik on seega sinu.

2017a maikuu keskpaigas kannatas Sitsiilias vägagi meres käia. Ja iga päevaga läks muidugi soojemaka. Aga 20-21 oli kindlasti.

Meie sel aastal käisime ja külastasime Horvaatia kõrguselt teist mäge Sveti Juret. National Park Krka ei jää Splitist väga kaugele, 88km näitab maps. Ühe öö olime Hvari saarel, ööbimise StariGradis. Lisaks käisime läbi kogu ranniku Splitist Podgorani, suplesime erinevates randades. Võtsime ka ühe mägijõe matka Cettina jõel, väga lahe kogemus. Olime kohapeal 2 nädalat.
Ühe päeva käisime ka Dubrovnikus, kohustuslik vanalinna külastus ja paadiretk lahel.