Estraveli USA idaranniku+eksootiliste saarte pakkumine

Tere,

Plaan minna koos elukaaslase ja 1 aastase lapsega reisile. Estraveli nimekiri on aga nii pikk, et silme eest läheb kirjuks. Oleme ise varem käinud Puerto Ricos - seal oli tore aga oleks tahtnud rohkem imelist randa ja ilusat loodust. Missugune nendest kotadest on tõesti maalilise loodusega, üksikute randadega - ei vaja lukshotelle, kohvikuid jne. Hea meelega ööbiks kasvõi kuskil kohalike juures :). Kes on teadjamad reisijad - äkki oskate soovitada :).

Ette tänades

Piret

http://www.estravel.ee/index.php?lang=est&main_id=1415,15&show=uudised&id=5439

Soovitan Teile sellest listist Dominicat, St.Lucia ja Grenada. K6iki neid eelkõige looduse, turvalisuse pärast. Parimad rannad on neist Grenadal. Dominica on yks vähem külastatavaid saari Kariibi meres , seega ka väga hea hinna ja kvaliteedi suhe. St.Lucia soovitan külastada Pitoni rahvusparki. Ilusat reisi

0
0

Meie ostsime selle sama pakkumisega reisi Punta Canasse, võlus just see ilu ja loodus. NY ja Miamis on ka peatus. Lähme juba jaanuri lõpus. Punata Canas on plaanis puhata ja lülastada Manati parki. Kõik muud ideed ja mõtted on väga oodatud.

0
0

Dominikan on mõnus puhkuse koht. Olen olnud Samanas ja Puerto Platas. Tõeline palmisaar ja ilusad liivarannad.

0
0

Andromeda, selgituseks et Dominica ja Dominikaani Vabariik on erinevad riigid.

0
0

Tean küll. Aga Punta Cana on Dominikani kuurort, millest kirjutas ronja. Ja mina jätkasin sealt.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased