Estraveli USA sooduspakkumise pagasimaksust

Hetkel (25.09.08) oleme omadega juba Puerto Ricol ning v6ib julgelt 6elda, et USA-sisestel lendudel ei pea pagasi eest juurde maksma (kui see just kaalult liiga suur pole). Check-in toimub iseteenindus-masinatest ning seal on automaatselt igal reisjal pagas piletisse sisse arvestatud. Head reisi!

USA siseselendudel on lubatud üks kohver 23kg (50lbs). Teine kohver maksab $25. Kogemus nädal tagasi AA-ga.

Maria, kirjuta siis kuidas Puerto Ricol ka on jne pärast reisi, kuhu minna ja kus piirkonnas paikneda jms. :)

Kui reisilt tagasi, siis sooviks muljeid kuulda. Ja huvitab ka eriti Puerto Rico:) Kuidas muidu lennud sujusid? Jõudsite ilusti järgnevatele lendudele, oli piisavalt aega kahe lennu vahel?

Hei, reisilised,

Lendudest praktilist infot nii palju, et meie teekonnal London-NY-Washington-Miami-PR-NY-London ei hilinenud ükski lend, kõik pagas tuli ilusti kohale, probleeme ei olnud. Lennujaamas saab end iseteenindavas masinas sisse tsekkida ja siis kohvrid näidatud kohta viia - selline korraldus teeb check-in protseruuri lihtsaks ja mugavaks.

Turvakontroll on muidugi "meeldivalt" põhjalik. Peale passikontrolli tehti meie piletitele alati estramärge, mis tõi endaga kaasa täiendava kontrolli. See tähendas, et meid patsutati korralikult, kogu käsipagas vaadati ekstra läbi ja tõmmati mingi spetsiaalse lapikesega üle, mis peaks lõhkeaineid avastama. Ametnikud proovivad samal ajal nalja teha ja juttu alustada, nii et tuleb kogu seda protseduuri paratamatusena võtta.

Lennukitel (va üleatlandi reis) süüa ei pakuta, nii et oma reisimoon tuleb kaasa võtta. Lennukid on suvalised air-baltic tüüpi, nii et ei midagi liiga hullu ega ka liiga mugavat.

Puerto Rico on äge, hetkel kahjuks pikemalt kirjutada ei jõua, aga väike ümmargune info on blogis ka kirjas: http://talikas.wordpress.com/2008/10/02/finally-puerto-rico/

Head reisi!