Frankfurt

Heihei!

Kas siin olleks nii kenasid inimesi, kes selle linnaga tuttav on ja jutustaks mulle pisut, mida see linn pakub mis ta on üldse? Minek on juba laupäeval. Ja oskab keegi aidata ka Frankfurt Hahn airport'ist Frankfurti saamisega? Igatahes, millised kogemused kellelgi on? :)

Alusta sellest, et mida sa ise sellest linnast otsid? Lihtsalt suruti lennukipiletid pihku või? Iseenesest on Frankfurt suurlinn, kus põhimõtteliselt saab kõike teha. Eriti soojalt soovitan õhtusel ajal mõnda Saksa pubisse sisse astuda ja sealset melu nautida.

Ise otsin puhkust ja meeldivaid üllatusi. Muidugi sooviks shopata ka. Lennupiletid ei pistetud lihtsalt pihku, vaid valisime ise koha välja ja soovisin lihtsalt teiste kogemusi. :)

Just käisime samat kaudu hoopis Kölnis (täna jõudsime tagasi). Buss sõidab küll kauem ( 2 h), aga Kölni katedral on kindlasti vaatamist väärt. Loomaaed oli ka super ja eks seal tegevust leiab muudki :) Kölnis asub ka Saksamaa üks suurimaid soppamise tänavaid. Kui tahad rohkem infot, siis kirjuta kerrtuhot.ee

Seal saab näiteks pilvelõhkuja otsa minna (Frankfurti kutsutakse naljaga pooleks Mainhattaniks), Goethe muuseum on seal, jalutada Maine'i ääres, shopata saab 1.6km pikal ostutänaval Zeilil, meie käisime ka loomaaias, mis ei olnud küll midagi ahhetamapanevat, kuid täiesti arvestatav, rongiga saab Stuttgarti, kus Mercedese muuseum jne... Kes otsib tegevust, see leiab!

Pigem ärilinn ja Saksa finantskeskus. Kuid shoppamiseks ideaalne, seesama Zeil on täis nii kallemaid kui soodsamaid kauplusi-kaubamaju. Ostsin C&A-st lapsele mingi aeg tagasi kena ja soodsa mantli. Kui väljas söömine ei paelu ja tahad toitu-jooki soodsamalt osta, siis sellesama Zeili pealt on näha kõrvaltänavas isegi Lidl, kust kunagi sai 1,29 euri eest rislingipudel kaasa võetud. Pilvelõhkujate vahelt leiad ka jupikese vanalinna, raudtee ääres "punased laternad", kesklinnast teisel pool jõge on päris tegija kunstimuuseum Staedel jne.

Palun abi Frankfurdis hotelli asukoha valimisega. Vaja oleks ööbida 2 ööd, sooviks olla elu keskel ja võimalikult soodsalt(u.100-120 selle aja eest on ok).Vaatasin just raudteejaama ümbrust tundus igati sobiliku hinna ja kaugusega, aga siis loen , et "punased laternad":((Kuna laps kaasas ja tahaks õhtul ka väljas jalutada, siis see on küll viimane, mida vajame.Andke palun soovitusi ilma "laternateta" piirkonna valimiseks.

http://designwechsel.de/kunde288/index.php?cat=&lang=en/ kohe linna keskel raudteejaama juures ja booking.com http://www.booking.com/hotel/de/touristfr.et.html?aid=333369;label=touristfr-b2qa*Cb0q63GaM4WH60plgS4779090328;ws= hind suht olematu arvestades kui korralik see hotell tegelikult oli. Ja tänav nagu kesklinnas ikka mingit erilist ebasündsat ööelu näha küll ei olnud