Frankfurtis lendude ülekate 6h

Atlantast tagasi tulles on Frankfurdi lennujaamas uue lennuni 6h. Tekkis idee, et näiteks rongiga Frankfurti mõneks tunniks minna, et ei peaks lennujaamas tühja passima.Oskab ehk keegi kogenum hinnata, kas ideel on jumet või pigem siiski lennujaamas oodata? Ehk kellelgi mõnd näpunäidet?Päikest!

Kui jõuad õigeaegselt, siis on jumet linnas käia. Rongiga võtab see umbes 20 minutit linna ja tagasi. Aga varahommikuti ei ole seal midagi peale hakata. Frankfurt on väga lahe linn, eriti just peale lõunast alates. Lihtsalt olemiseks.

0
0

Võib linna minna küll. Ise tegin umbes sama pika vahepeatuse puhul treti ühe S-Bahni peatuse kaugusel asuvasse Kelsterbachi - esmalt 2 tundi sealses korralikus ujulas (Google kaardil Sport- und Hallenbad Kelsterbach) ning siis varane õhtusöök tipp-topp Itaalia restos Ambiente Italiano. Lennujaamast Kelsterbachi läheb rong iga 10 min järel, sõit 4 minutit, ujulasse 15 min jala ja itaallane praktiliselt raudteejaama kõrval

0
0

Iseenesest 6h on täiesti piisav rongiga linna sõiduks.Aga pane tähele, et FRA-s võivad turvakontrollid (ehk siis peale linnast naasmist) olla väga pikkade sabadega.Kõige hullem on tavaliselt 1.terminali A osa.Seal võib isegi Priority turvakontroll vahel võtta kuni tunni. B osas on tavaliselt lihtsam -- automaatvärav Sind sinna ei lase, kui lend väljub A osast, kuid automaatvärava juures istuv töötaja laseb.Võid samal päeval vaadata LH kodulehte -- seal on ülaservas aeg-ajalt hoiatus FRA pikkade turvakontrolliooteaegade kohta.Samuti pidada olema võimalik ooteaegu reaalajas jälgida miski FRA äpis.

0
0

6 h on FRA-s paras aeg, et rongiga paariks tunniks linna minna. Pisike vanalinna osa, mõned muuseumid, shoppingu tänav, raudteejaama lähedal “punased laternad”, mida iganes seal linnas teha tahad.Aga jah, tagasitulles turvajärjekorraks varu aega, need võivad nii positiivselt kui pigem negatiivselt üllatada ( kui Sul just mingit “Fast tracki” lubavat lennufirmade tasemekaarti pole)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased