Gabon-i

kas siin on kedagi keda huvitaks Gaboni minna?

Miks just Gaboni?

0
0

ma kaalusin Gaboni koos Ekvatoriaal-Guinea ja Sao Tome and Principiga. Tundusid suhteliselt avastamata maad olema, kahes esimeses elanikkondki umbes sama suur kui Eestis. Aga pelgasin kalliks tookord.

0
0

Usun küll, et Gabonis on nt. võimalik leida vingemaid/ loomarikkamaid rahvusparke kui nt. Ekvatoriaal-Gineas. Meie seltskonna gorillateemalistel džunglitrampimistel EG-s erilist tulemust kahjuks ei olnud. Gabonis pargid vähemalt jutu järgi suuremad ja loomarikkamad.

0
0

Kui mingit konkreetset põhjust Gaboni minemiseks pole, siis niisama ringi vahtimiseks soovitaksin pigem Kameruni (palju mitmekesisem). Gabon on suhteliselt džungel.

0
0

Selleks et kõrbetes on juba palju käidud. Põhja Botswana mets kah ära nähtud. Tahaks nüüd "päris" vihmametsa kah ära kogeda. Ja mägigorillad. Ja rannal askeldavad meetrised kilpkonnad.

Kirjanduse andmetel pidid osad Gaboni rahvuspargid olema, tsiteerin - "off-off-off the beaten path".

Topiks taskud malaariatablette täis ja läheks tsekkaks järgi mida üks korralik vihmamets endast kujutab.

0
0

Gabonis on lowland-gorillad. Kui nüüd tähte närida.

0
0

Millal Sa minna planeerid ja kui pikaks ajaks? Ning mis Sa arvad ettevõtmise eelarveks tulevat? Üks tuttav tuli hikjuti Gabonist ja kiitis ka sealset maad.

0
0

Oleksin asjast huvitatud küll. Kui kindlat seltskonda veel koos pole, võta ühendust. Meil on: [email protected]

0
0

GAbon on plaanis 2009. aasta mais kui homme algavast Kameruni-reisist eluga tagasi tulen. Meie seltskonna eesmärk Gabonis on teha 3 nädalat teadustööd (taimede ja seente bioloogiline mitmekesisus) ning u 10 päeva avastada seda, mida vähesed on näinud. Gabon on väga kallis vrd teiste Aafrika riikidega!

leho.tedersoo(at)ut.ee

0
0

Mul on ka väike plaan 2009 juunis või juulis sõita Kameruni ja sealt natuke ka Gaboni sisse võtta ja püüda sealseid putukaid. Juhul kui korraliku kamba kokku saan. . . . !

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased