Gambia

Kusagilt jäi silma, et üks Eesti naine elab Gambias, kas keegi teab teda FB,  Olen käinud ligi 90 riigis,  pole kunagi peale malaaria tablettide midagi võtnud, kas seal asi hullem? Viimati käisin Aafrikas üle kümne aasta tagasi siis ei teinud mingeid vaktsiine.  Kui lihtne on Senegali minna?

Käisime märts-aprill Gambia ja Senegal. Malaaria tablette ei söönud. Ostsime kohalikku putukatõrje vahendit.  Vajalik oli kollapalaviku vaktsiin ja see kollane vaktsineerimise pass siis kaasa, ka Senegali minnes. Senegali piiril tehakse mingi pilt ja vist võeti sõrmejäljed ka kui ei eksi. Küsitakse vahel et mis ametimehed oled. Soovituslik ei ole öelda et oled fotograaf/ajakirjanik või mingi sõjaväe tegelane. Aega läks umbes kuni pool tundi sest siis oli järjekord. Gambias maandudes läks lennujaamas aega ikka paar tundi. Seal töö kuidagi ei edenenud. Vaata FB Gambia elamusreisid (Piia on see naine kes seda lehte haldab ning ka hetkel on seal) Oskab sulle ma usun peaaegu et kõigest rääkida.

0
0

See on Piia Vilu, kes seal elab

0
0

Viimasel ajal pole Gambiast ja Senegalist palju juttu olnud.

Minul oli abiks otsingu aknas nimed Gambia Senegal. Lugesin need teemad läbi ja oli täitsa asjalik info. Katsun mingil hetkel oma kogemuse ka lisada.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased