trip-krainetrip-ukraine-dark
Girona, Biskaia, Costa Brava

Tere reisihuvilised! Selline küsimus, et kes on käinud Costa-Bravas Ryanairiga, see teab, et peab Girona lennuväljalt ise saama kesklinna Lloret de Mari. Siit küsimus, et millega olete läinud, kas bussiajad üldse sobivad lennugraafikuga ja kui palju maksab taksosõit? Ja kuidas pärast tagasi lennujaama? Tänud, kes viitsivad vastata...

Meie läksime taksoga, mikrobussi omaga, kuna meid oli viis. Viis ilusasti hotelli ette ja kokku läks vist u. 60 euri. Tagasi tõi meid hotellist üks tore mehike. :)

Mina käisin mais, seal samas ja tellisin transjeeri Eestist kohe ära, tundus kõige mõistlikum. Maksin 700.-eek edasi-tagasi.

Tere, kas kellelgi on linki või infot busside kohta Gerona lennuväljalt Costa Brava suunas? Lennuk jõuab alles kl. 22 kohale.Tänud.

Pole seal kunagi viibinud. Kui lihtne või raske on seal leida ülesse kohta kust bussid Lloret de Mar suunas liiguvad. Seega palju võib selleks aega kuluda. Üritasin kodukalt ka lenujaama kaarti leida, kuid ei suutnud:S Ja kas pileti saab bussi pealt osta? Kas kompsud oleks mõtekas enda kõrvale võtta, või on lootust turvaliselt bussihoiuruumi panna?

Meil on kolm päeva Geronast San Sebastiani sõiduks ja tagai Barcelona lennule jõudmiseks. Kas jõuab lahedasti? Kõik soovitused (eriti ööbimine) on abiks. Kas “metsik ööbimine” on sealkandis mõeldav?

Tõstaks korra veel teemat sõidust Girona- Baskimaa. Aega on meil 02.juuli hommik start- 05. juuli 17.00 väljub Barcelonast tagasilend Tln.-sse. Kui on kellegi kogemusi ja häid soovitusi, siis oleks abiks.

Mõlgutan ka mõtteid, kas minna bussireisiga või organiseerida omal käel Lloret de Mari! Olen Virukatega seal korra käinud ja tahaks jälle tagasi ... Ei tea kust otsast nüüd alata. Järgmiseks suveks peaks vist juba nüüd hakkama sinna öömaja otsima! Või minna uuesti firmaga...

Majutuse otsimise jaoks on natuke vara. Kõige lihtsam on lennata Tallinnast Ryanairiga Geronasse ja sealt bussiga Lloret de Mari. Gerouna on natuke põhjapool Lloret de Marist. Kui kord juba käidud, siis küll ei tasu grupi reisi peale mõelda. Ka kohapealne transport on väga hea. Minul on kogemus nii firmaga kui omapead. Ja viimane variant meeldis mulle tunduvalt rohkem.

Arvestage palun seda et Tallinn - Gerona - Tallinn on suht kallis lõbu . Need kes tahavad odavamalt reisida ja vaadata soovitan lennata Alicante või Valencia. samuti sa ei saa järgmiseks suveks veel bronnida vähemalt lende. Alusta ikka sellest kus sa tahad käia mis on sinu eelarve ja nii edasi . Pärast kui need asjad on paigas hakka vaatama kuidas sinna kohale saad s.t jälgi ryanair ja easyjet hindasi . Muidugi kui raha on palju siis ei pea üldse mõtlema :) piletid osta ja lennata

muidu bussireisi ainuke suur eelis on giid. muud võlusi seal ei ole kahjuks või õnneks . odav lõbu kus saad kiiresti ja jooskuga kõik vaadata , aga nuh krt bussis sõita ja sõltuda teistest .... pigem jah teha endale reisi plaan ja näiteks Geronast ja ära lennata kusagilt mujalt . Linnade vahel saab rahulikult liikuda bussidega või rongiga (vahest on isegi lennuk odavam ) :) Aga jah raske soovitusi anda kuna ei tea mis laadi puhkust otsite .

Noo?! Miks järgmisel aastal? Vaatasin hindu Ryanairil, näiteks sept. minnes 18.09-29.09 tagasi-Tallinn-Bremen-Girona-Bremen-Tallinn maksab ühele ca 75 eur-i. Muidugi peab arvestama juurde 2 ööbimist Bremenis ja ööbimine Gironas:D

Meie seltskond ostab alati kuskil detsembris Ryanairi piletid järgmise aasta suveks (siis kui hind on umbes 70 euri edasi tagasi)ja hotelli bronnime booking .com-st. Selle aasta nädalase reisi hind lend ja hotell tuli 170 eurot inimese kohta. Kusjuures hotell oli hommiku ja õhtusöögiga. Seekord olime Malgrat De Maris ja seal on hotellid natuke odavamad kui Lloret de Maris. Eelmisel aastal olime seal.

Mis lennujaama kaudu sõidate? Või lähete otse Tall-Girona? Hetkel otse hind küll kõrge:(

Meie läheme oktoobri alguses Tallin-Girona-Tallinn. Lennupiletid olid 130 ja majutus villas 40 euri nägu. Valisime otseliini mugavuse ja aja kokkuhoiu pärast. Kohapeal rendime lennujaamast nädalaks auto- mugav :)

Vaatasin hetkel septembrik Tallinn-Girona üle 200 eur-i.:( Ümberistumisega Bremenist, Weezest saab hetkel lennata 100-120 eur-i per person. Kas on kogemusi-kas Ryanairi piletid lähevad odavamaks või kallimaks kui lennuni 2-3 nädalat?

No meie lendame 8kesi ja ostsime kahekaupa pileteid, tendents oli kallinemise suunas. Aga keegi üle 200 euri ei maksnud sellegipoolest edasi-tagasi piletite eest.

Hei.

On kellelgi viimasest ajast kogemusi magamisega Girona lennuväljal ? Paistab, et laekun sinna kuskil kesköö paiku ja lend läheb 6.55. (vabandused mitteesti klaveri asjus).