Gran Canaria toidu-ja joogihinnad 2023

Tere!

On kellelgi inot, kuidas praegu Gran Canarial väljas söömise-joomise hinnad on (kiirtoit, restoranipraad)? Kaalumisel majutus "kõik hinnas" või üldse toitlustuseta.

5
1

Elasin kuu aega Las Palmases, seal pole kallis. Lõuna pool enamus kohad turistikad, seal hoopis teised hinnad...

0
0

Oli seal aprillis. Ma ütleks, et laias laastus on hinnad samad, mis Eestis. Joogid (nt mahl, kohv, õlu, vein, cava jms) on Eestiga võrreldes odavamad, kohati isegi tunduvalt odavamad ja selle võrra võib ehk arve tulla kokku tiba odavam, kui Eestis.

3
0

Eks see ole alati maitse-rahakoti küsimus, aga Maspalomase jm lõunapoolseid kohvikuid-baare-restorane on ca 20% odavamad kui Tallinnas. Ja ei võrdle odavamaid seal vs kallimaid siin,

1
0

Me oleme võtnud hotellid poolpansion toitlustusega. Lõuna ajal saab kuskil väljas süüa, eriti kui trippimas käia. Ise söögi tegemine ei tule kõne alla, sest kui on puhkus, siis puhkab terve pere. Vahel oleme pitsat soojendanud, kui pliit või mikrokas on toas olemas ja salatit teinud.

1
0

Olen viimastel aastatel üsna palju olnud GC. Sealne inflatsioon on olnud tunduvalt väiksem kui meil, julgelt alla 10%. GC meie mõistes soodsat hinnataset soodustab ka vaid 7% käibemaks, millega Hispaania mõnes mõttes doteerib neid saari, nende kauguse tõttu. Konkreetselt hindadest rääkida, siis lõuna pool, Maspalomas, Playa Del Ingles, Arguineguin ja Puerto Rico piirkonnas on toidupoes asjad ca 30% soodsamad kui meil. Väljas söömine suur praad 14-18€, pastad pizzad 10€, õlu 2-3€ ,klaas veini sama. Meil neljaliikmelisel perel on tavaliselt õhtusöök läinud maksma ca 60-70€, (mõned eelroad jagamiseks, 3 täiskasvanute praadi, üks laste, pudel veini või cava, mõned õlled).

Üürin ka Puerto Rico piirkonnas välja majutust puhkuseks, et kui kellelgi on huvi võib kirjutada.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased