Hambaravi Filipiinidel

Kas Kellegil on olnud kokkupuuteid hamaraviga Filipiinidel? Hinnad, kvaliteet jne.

Ette tänades Kris.

1
2

Liitun teemaalgataja küsimusega. Tahaksin minna kontrollima, pole pea aasta käinud. Samas need kohalikud hambaravikabinetid väga kutsuvad pole. :) Hinnad ilmselt üliodavad võrreldes Eestiga, aga...

0
0

Googeldanud olen piisavalt, hinnad kõiguvad seinast seina. Aga eks ma 2he nädala pärast näen. Mul tuli lihtsalt hambast tükk välja. Plaan minna oli juba enne ja piletid ammu olemas.

0
0

Manila hindu ei tea, kuid sellises kohas http://smilemakeoverdentalclinic.com/ on näiteks plommi hind 600php, juurekanali töötlus vahemikus 6000-8000php. E-mailidele vastavad paari päeva jooksul. Saada neile päring, saad umbkaudse hinna teada.

0
0

Eks kliinikuid ole igasuguseid, ülalmainitud kliinikus sagedased külalised just välismaalased - ju siis on normaalne kvaliteet.

0
0

Suured tänud, eks ma vaatan kohapeal välja mis sobib, viibin seal 5nädalat seega aega peaks olema küllaga.

0
0

Kui sul aega 5 nädalat, siis soeta kohapeal kohalike tutvusi, ning uuri kus nemad käivad, ning mida soovitavad. Ma ei tea küll täpselt Filipiinide kohta, aga näiteks Tais need mida saad netis leida on palju kallimad, aga sama kvaliteet seal ka kus kohalikud käivad ja hinnad tunduvalt sõbralikumad.

0
0

Kui Cebusse satud, siis tean üht head kohta. 19K eest sai paar hammast välja tõmmatud ning 5 tükki üles ehitatud.

0
0

AavoP, mis koht see Cebus on? Meile on Cebu lähemal kui Manila või Angeles. Siit provintsist ilmselt midagi ei leia :)

0
0

Koht on Lapu-Lapus, Mactani saarel. Tamiya jeepney terminalist paarsada meetrit. Shelli bensiinijaama kõrval. See on kolmekorruseline maja. Esimesel korrusel on miski muusikapood, kolmandal internetikohvik ja teisel korrusel hambaravi.

Loodan, et leiad üles. Kuna seal street viewd ega aadresse ei ole, siis peaksin lihtsalt seletama. Või siis teen google mapsi udusest pildist ekraanipaugu, märgin koha ära ning emailin selle sulle.

Ma ei ole suurem asi kaupleja. Eriti, mis puudutab teenuseid. Aga kui õigesti mäletan, siis paar tuhat sain kogu hinnast alla.

Anna teada, kui saan veel abiks olla.

0
0

Aitäh! Ilmselt nende juhiste järgi suudan üles leida küll :)

0
0

Võtsin julguse kokku ja käisin ära. Mitte Cebus, vaid siinsamas, Northern-Samaris. Kogemuse panin kirja siia:

http://littleleevi.wordpress.com/2013/04/25/hambaravi-filipiinidel/

0
0

Ah, Sina Leevi oledki see Leevi, kelle blogi ma nii agaralt loen. Ja uusi postitusi pikisilmi ootan... ;)

Väga lahe kuulda, et hambaravi ühtlaselt heal tasemel siin on.

Mul on vähe värskemat hinnainfot Manilast, Paranaque kandist:

  • esmane konsultatsioon P250
  • X-Ray P400
  • hamba eemaldamine P500
  • juurekanali ravi P1000 üks juur

Mul siin 100 meetri peale 6 hambaravikabinetti, valisin kah väljanägemiselt kõige kobedama :)

Antibiootikumid on rindu tõmmatud ning senini ei ole uuesti valutama hakanud, ehk jääb pidama... Arst andis retsepti kaasa, aga ega keegi selle vastu huvi küll ei tundnud. Rohud sai kätte niisama, polnud ka kallis - 21 antibiootikumitabletti - P126.

Peeso kursid on hetkel 1EUR=53.6PHP, 1USD=41.2PHP

0
0

No tere-tere. :)

Üllatav, et Manilas hinnad nii palju kallimad polegi kui arvasin. Juurekanali ravi on näiteks kõvasti odavam kui mulle siin öeldi ning hamba eemaldamine ka veidi odavam.

0
0

Pean ka Darwinist Manilasse hambaarstile lendama üsna varsti. Austraalias pole mõtet alla 200-300 euro uksele üldse koputama minnagi. Manilas ühel kohalikul tuttaval tädi hambaarsti ja üks Eesti sõber elab Cebus kohaliku pruudiga juba mitmendat aastat, et kui kellegil vaja seal kandis hambaarstile minna, võin küsida.

0
0

Manila hambaarsti kontakti paneks küll hea meelega omale kõrva taha... Ega see Cebu omagi mööda külgi maha ei jookse - lähitulevikus peatun ka seal jälle pikemalt.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased