trip-krainetrip-ukraine-dark
Hea foorum

Trip punk ee on olnud suurepärane foorum väikesele seltskonnale, kes oma igat tüüpi niinimetaud seiklustega on sugulaste, sõprade, töökaaslaste, saunasõprade ja pubi kaaslaste seas sangariteks tõusnud. Täpsemalt asja uurides, midagi erilisi kangelastegusid ega maadeavastusi ei ole need semud teinud. Kommunismist vabanemine on sünnitanud Ida Euroopa maades uusi sangareid ja neid piisab. Ühesõnaga teeme nüüd seda, mida teised ammu juba teinud. . Teemad Tripi foorumis on aga kahjuks liiga labased ja tihtipeale liiga kulunud ning ei vasta pealkirjade sisule. ”Aidake palun..”, ”Mul on plaanis...”, ”Kes on ööbinud...” teemad ei vaja süvenemist asjasse ning seetõttu muutuvad tihtipeale lihtsalt nalja objektiks. Seetõttu turismi arendamise vaatevinklist Tripil suurt tulevikku ei ole ning ajaloo raamatutesse suurte tähtetega ei jäädvustata. . Foorumeid on kümneid ja sooviksin tulevikus leida sellise, mis igati pidi turismi arendaks. Turism areneb ainult siis, kui koostöö ja keskustelud teenuse pakkuja ja teenuse ostja vahel on konstruktiivsed. Ainult haukumisega ja oma mina parandamisega asjad edasi ei arene. . Kahjuks ma ei suuda Tripi suunda muuta ja see ei olnudki eesmärk. Arvan, et minu lühikesel visiidil Tripi foorumis nii mõnigi otsib oma väidetele fakte ning Tripi suhtumine nii eraisikutesse kui ka firmadesse muutub positiivsemaks ja asjalikumaks. Selle võrra oli minu eelmisest kommentaarist kasu, et Trip on eemaldanud neti punkt ee:st teenused, milledeks juriidilised eeldused puudusid. . Olen viimasel ajal märganud, kui tähtis on hea foorum. Selliseid tasub luua kui on aega ja tahtmist ning arendada nendest sisukaid ja meelsasti loetavaid. . Oma ajanappuse tõttu lõpetan kirjutamise Tripi foorumis ning soovin kõigile seiklusrikast puhkust ja palju päikest!

Praegu pidavat olema 15 aasta suurim täiskuu :)

et sõnad "karvane" ja "troll" on eesti keeles nii sarnase tähendusega.

Ma tahaks siiski postitaja kohta postitiivset öelda: sarnased tugevad väljaütlejad aktiveerivad foorumit ja panevad natuke enda ja siinse kogukonna üle laiemalt mõtlema. Vaidluses selguvat ju tõde.

"Juriidilised eeldused puuduvad neti.ees olemiseks" - diskussiooni kohta ei oska palju tarka öelda, trip oli seal juba kes teab palju aastaid tagasi ja me pole teinud ühtegi pingutust ei sinna saamiseks või siis äraminemiseks.

Statistika samas ütleb, et Google otsing ning isegi Neti.ee otsing on ammu-ammu ööda läinud nondest linkidest trippi sisenemispunktina.

Mis oli postituse mõte? Halvustada neid, kelle mõttemaailm sulle ei sobi oo püha karvane?

Sinu postituse teine lõik ja üks sinu postitustest: http://trip.ee/node/35507 Kas rääkisid endast?

Ma olen seni olnud arvamusel, et foorum üritab arendada turiste ja mitte turismi... Ja tahaks väga teada, kuidas foorumitegijad meid, kasutajaid, peaks veel "arendama" sisukamate postituste suunas? Toimetamistöö ju käib hoolega :) Mulle nt tundub üsna sisutu järjekordne Sharm el Sheiki hotelli teema. Kellele see tundub sisukas, see peab jälle ilmselt täiesti mõttetuks Eesti mahajäetud külade teemat, mida eile tripist otsisin. Ja leidsin, seega antud kaasuse puhul oli foorum minu jaoks äärmiselt sisukas. Hotelliotsijad peaks samas ka täitsa rahul olema. Eestikeelsed vastused küsimustele on teatud seltskonnale ilmselt samuti päris olulised. Aga loomulikult, kui juba foorumist "lahkuda", siis muidugi pauguga.

PS. Antoniol hea viide - ma imestan, miks küsimusele ei ole tekkinud vastust stiilis "käia ei tasu, ainult rulaga sõita on mõtet". Sisukale küsimusele ikka sisukas vastus.

Ooda magistritydruk, miskit ei mõistnud? Miks sina peaks üldse avama Egiptuse teemat ja uurima midagi Sharm el Sheik´i kohta?

no ma polegi avanud... Tundub lihtsalt olevat tugevam publikumagnet kui kanuumatk Pedjal või hääletamine Iraanis. Aga sellegipoolest ikka aeg-ajalt käin siin ringi vaatamas.

oleks hea Eesti punkmuusika kogumiku nimi.