Hispaania

Tere

Kirjutage palun millise reisifirma või kuidas olete käinud kõige odvamalt hispaanias:) Sooviksime järgmine aasta minna )

Küsimus veel sellina ,kas keegi eesti inimestest kes elab Hispaanias pakkub ka eluasemet seal nt:nädalaks või teab ,kus saaks odavalt ööbida...

Milline on kõige odavam viis järgmisel aastal ei tea keegi ette arvata. Lisaks kõigele on Hispaania geograafiliselt väga suur ja tuleks mõni kitsam piirkond valida kuhu soovid sõita. Üldiselt on odavaks viisiks sõita mõne odavlennufirmaga Riiast, aga järgmisel aastal võivad tekkida ka teiste lennufirmade sooduspakkumised, mida tuleks jälgida ja ära kasutada.

Eelmisel aastal (2012) läksime Aurinkoga mai algul Costa del Soli. Viimase hetke pakkumine 295 eurot, hotell 3* (Royal Costa, igati ok!), hommiku ja õhtusöögid hinnas. Lend väljus Tallinnast. Hinna-kvaliteedi suhe super, kahju et vaid Vahemeri sel ajal nii külm oli.

Ryanairiga Gironasse ja hotell kuskil Costa Bravas. Olen nii 2 aastat saanud 7 päevase reisi koos kahe söögikorraga 250-270 eurot inimene. Lennupiletite saamine hea hinnaga eeldab pidevat hinna jälgimist. Meil on õnnestunud saada 70 -80 euroga ja hotelli oleme broneerinud booking.com. st.

Kui pikalt on Ryanairi reisid järgmisse aastasse teada? Ma püüdsin leida infi, aga minu arust ei saa järgmist aastat näha. Puhkuse aega tuleb varakult mõtlema hakata, et seda oleks võimalik reisiplaanidega ühildada. Ma kavatsen Girona lennata ja edasi rendiautoga jätkata. "Reisihull" - see hind 70 - 80 euri on ikka üks inimene?

Mina sain oktoobri lõpuks Tallinn-Girona-Tallinn piletid nii 86 € inimene, ostsin augusti alguses. Peale seda on piletid ainult kallinenud.

Ryanairil on umbes novembri algusest, kuni märtsini talvine graafik ja siis nad Tallinnast Gironasse ei lenda. Täpselt ei mäleta aga vist aasta lõpus hakkasid suvise graafiku lennud müüki tulema.

Mul on arvamine, et hinnad võivad olla odavad aasta alguses, siis on kõik suured pühad läbi ja loodetavasti saab siis juba kevade aegu broneerida. Kavatsen mais lennata Gironasse. Olen tänulik info eest ka Riia vmt lennujaama kaudu minekuks.