trip-krainetrip-ukraine-dark
Hotell Merlin Beach

Tere! Küsimus siis selline, et kas keegi on peatunud nimetatud hotellis ja jagaks oma muljeid, kuidas seal oli. Uurisin ka vanu teemasid aga üllatavlt vähe infot, kui mitte üldse selle hotelli kohta. Minek lapsega ja sellepärast tahakski kindel olla, et kas tasub ikka seda hotelli broneerida. Suur tänu kõigile vastajatele!

Juba ülehomme st 21.06 lähen sinna hotelli, tagasi 28.06, siis saan kommenteerida. Millal endal minek? Loodan et on kena hotell, samuti lapsega minek.

Täiesti normaalne hotell .

Kena reisi sulle ja kui tagasi tuled sis võiksid kirjutada kuidas oli :)

Olin selles hotellis jaanipäeva aegas, normaalne hotell. Meid paigutati teise majja, mis asus peamaja kõrval. Veidi häiris linnakära. Ka selle maja juures oli bassein. Lapsega igati kena koht. Mõlemas basseinis lastele madalam osa. Söök oli normaalne aga päris üksluine, iga päev enamvähem sama. Kesklinna oli pikk maa, jala ikka ei lähe aga bussiliiklus on väga hästi korraldatud ning odav. Taksodega seal eriti ei sõidatagi. Lähedal ka supermarket. Rand kohe üle tee. Tasub kaasa võtta rannakingad mis ka vees jalas püsivad, siis kergem ujuma minna, sest merepõhi suht kivine, mitte küll terav aga raske on veest välja tulla. Igaljuhul mul Türgist ülimalt positiivsed muljed.

Väga OK hotell. Kui võtta All inclusive pakett, siis ka toitude osas ei kahetse. Valik on suur, seda eriti just taimetoitude osas. Liha valik on küll väike, aga maitseb hästi. AI paketis siis kohalikud joogid: cola, jedigün(umbes nagu fanta), õlu(täitsa joodav), vein. Lisaks nelja sorti siirupijooke ja tee/kohv. Söögikorrad hommik, lõuna ja õhtusöök. Lisaks teise korruse baarist saiakesed ja hamburgerid söögikordade vahel. Hotelli põhikorpus 9 kordne ning kõrval maja(ei pidvat nii hea olema). Meie saime ilma lisamaksuta merevaatega toad(kõrvuti siis lastega, peretubasid pea majas pole, need on kõrval majas). Bassein on keskmine, kui soovid kindlaid kohti, siis tuleb nad enne hommikusööki rätikutega broneerida(mitte mingil juhul hotelli enda rätikutega, sest need korjatakse kohe koristaja poolt ära!). Hiljem võid kohtadest üldse ilma olla aga sõltub ilmselt ka gruppidest kes sees on(ehk kuidas broneerimispaanika lahti on läinud). Kui minna väga palaval ajal(meie käisime augusti lõpus temp õhtul/öösel 30-34 kraadi, päeval näitasid termomeetrid 43-47 kraadi), siis tuleb arvestada, et söögisaalid on ilma ventilaatoriteta ja kliimaseadmeteta ehk süüa on väga palav. Toad on normaalse suurusega, linad ja rätikud vahetati iga päev. Liftid on kole aeglased, mõtekam on jala minna(kiiremi saad alla, ülesse oleneb Sinu sportlikust vormist). Hotellis on pisikene poekene(hinnad on väga normaalsed, mitte kallimad kui marketis näiteks!) ja samas kvartalis ka 100 meetri kaugusel ka market. Mereäärde saab minna tee alt tunnelist, mitte kaugel marketist. Kuna hotell asub kesklinnast eemal, siis linna saab kohalike autobussidega, 1 liir on inimese maksumus ja sõidab nii 15-20 minutit. Bussid liiguvad vähemalt keskööni ning praktiliselt iga mõne minuti tagant. Liiguvad kahte erinevat teed pidi, pikki randa või siis natukene eemalt põhitrassi pidi. Igal juhul jõuad välja keskusesse(igaks juhuks küsi ikka üle, et kas läheb keskusesse). Shopata saad loomulikult kesklinnas, aga 10 minuti jalutamise kaugusel kesklinna poole pisut kvartalisse sisse jääb Oba keskus, kus saad enamiku oma ostusoovidest rahuldatud. Seal on ka paar apteeki, pangaautomaadid jne. Kui sõidad bussiga kesklinna poole seda rannast eemal olevat põhitrassi pidi, siis jääb paremale teeäärde ostukeskus fixhindadega ja normaalse valikuga. Ostukeskuse nimi on Alanyua(vist oli), selle ees on kohe kaks klaaskappi sularahaautomaatidega ning autoparkla, enne seda jääb teest natukene eemale ka Metro Supermarket(aga seal ma ei käinud). Igatahes oli Merlin Beach hea valik. Need ,kes tulid Muz-ist või Kleopatra Life-ist, kirusid maapõhja neid hotelle ning olid oma hotellides pettunud.

Olime ka seal hotellis. Tõesti super. Soovitan ka kõigile. Meil oli igatahes tegu et hotellist välja saada...kõik oli kohapeal olemas--sõõgid igal sammul, joogid igal sammul, õhtused shoud, hamam, päike, meri, liivarand, market. Õhtused programmis panime tähele, et ühel õhtul oli lausa tantsu tehtud madudega. Valiti Casanovat---nalja nabani. Väga lahe ja hea hotell. Enamus rahvast olid sakslased, tsehhid, leedukad või poolakad. Meie, eestlased olime puhkuse algul ainukesed. Väga lahedad ja tolerantsed. Polnud sugugi, et mõni ei saanudki baariletist kaugemale (nagu mõne reisi puhul olnud on mõnel rahvusel).

Mina käisin just hotellis Muz ja ei saa küll aru mille üle seal nuriseda. Randa võisin minna rätik ümber ja ei pidanud selleks kuskilt tunnelist või üle tee minema vaid peale hommikusööki astusime lihtsalt paar astet mööda treppi ja olimegi rannas. Bussiliiklus toimis sama moodi kesklinna ja tagasi.Paar õhtut isegi jalutasime linnast tagasi ei olnud ka mingi probleem. Süüa oli nii palju, et ei kujutaks ettegi kui me oleksime pidanud veel lõunat ka sööma ja siis veel nende toidukordade vahel hamburgerit või saiakest nosima, no see oleks küll selge liig. Septembri algul oli veel ikkagi selline palavus, et ega eriti süüa ei tahtnud peaasi et vesi oli olemas. Personal sõbralik ja toad puhtad. Rõdult avanes maaliline vaade öisele Alanya kindlusele, mis säras uhkelt tuledes.Ma ei leidnud küll midagi mille üle peaksin seda hotelli maapõhja kiruma. Kui soovitakse ikka, et igal sammul keegi teid teenindab siis tuleb tõesti valid 5* hotell aga kui tahad omapead ja rahulikult puhkust veeta on ka 2* super.