Hotell Pattayas

Tere

Oskab keegi soovitada mõnda rannahotelli Pattayas või selle läheduses?
Eriti yle 600€ ei tahaks 2 nädala eest maksta toa eest (2 inimest).
Kesklinnas peab yle tee minema, aga ma tahaks ikka hotellist otse ujuma minna.
Nn rannaga hotelle olen leidnud, aga need maksavad juba ca 1000€.

Pole minu asi aga mis sa Pattayas 2 nädalat teed(kui just ärireis ei ole)?..seal ei kannata neid mees-naisi 2 päevagi vaadata. Hotell vali kindlasti selline, kus bassein katusel, seal see rannariba suht mõttetu.

Aga mis ma Phuketis 2 nädalat teen, pealegi suht kallis ?
ega sinna rannaribale mind kisugi, eelistaks just natuke eemal kohta kus rahulikum ja linna pikk tee poleks.

Aga mine Siiami lahe saartele nagu näiteks Koh Chang, Koh Mak vt. Seal vähe meeldivam 2 nädalat veeta. Ja hinnad kindlasti soodsamad kui Phuketil. Infot tripis nende ja ka teiste saarte kohta leiad küll ja küll.
ma ei tea palju siin Pattaya fänne on aga minu jaoks on see küll üks Maailma s...auk:)

No selle arusaamisele jõudsid sa kindlasti seal korra käis :)
Kahjuks ma vist väheseid eestlasi kes Tais käinud pole, teine koht on Egiptus, kuhu ma jalga ennem ei tõsta kui enam mujale ei lasta ....ok, see teine teema.

Mis Pattayal viga on?
Kõik ju käivad seal, vesi on, päike on, odav jne

Hmm, inimese küsis konkreetse küsimuse ju, ja kui midagi vastata ei ole, siis milleks üldse vastata, ma ei saa aru.
Ise Pattayal käinud ei ole, aga Agodast mereäärseid hotelle otsides hakkas hea hinnaga majutuskohti silma küll.

Ma Agodas vaatasin samuti, mõtlesin, et keegi oskab midgi soovitada.
Keegi võiks lisada ranna kauguse filtri hotellide otsingutesse.
Google mapsi pealt neid vaadanud, kui midagi silma jäänud, aga pooled hotellid kyll asukoha kirjeldustele kahjuks ei vasta

Nojah, ma vast kindluse mõttes bronniks esimese öö ja edasi vaataks kohapeal. Mujal Tais käies ei ole öömaja leidmine kusagil probleemiks saanud, ei usu, et Pattayal midagi teisit oleks. Saab oma silmaga üle vaadata enne. Kui ise otsida ei viitsi, saab ka kasutada kohapealsete reisifirmade abi.

Üldiselt ma sõna ei võta mingite kohtade suhtes, kui küsitakse muud nõu aga hetkel tunudub mulle küll, et õigel ajal sai suu avatud. Tundub jah, et ega sa edah ise aru ei saa, kuna pole seal kohapeal käinud.

Lihtsalt soe soovitus oleks küll 2-te nädalat seal mitte raisata.

Päike on seal tõesti...nagu seal kandis kombeks:)
Vesi-suht räpane, vähemalt seal keskuse kandis..ujuma ei kiskunud.
Odavus- väga suhteline, hotellid kallimad minu meelest kui saartel.
Lisaks transadele ärritasid mind ka 70 aastased papid, kellel lapseohtu tüdruk või siis poiss-tüdruku käest kinni hoidmas ja loomulikult hordides purjus inimesed igal nurgal.

Tõenäoliselt see minus kinni aga peale muid kohti oli Pattayas 2 päeva olla ikka väga piin.Positiivsed emotsioonid, mis nö paradiisi saartelt korjatud tahtsid vägisi kaduda.

Loodetavasti lisab keegi siia kommentaari ,kellele Pattaya meeldib ja kes teab häid hotelle soovitada:).

Over and out.

Nojah, mis Pattayat puudutab, siis nende eelaevamuste tõttu ma seal käinud ei olegi ega ole ka plaanis, samas on tuttavaid kes seal igaaastaselt käivad ja väga rahul on, nii et ikkagi jääb igaühe enda otsustada, kas talle sobib või mitte. Ja kas ta tahab sinna pikemalt peatuma jääda või liigub edasi :)

Kui ma teeks asju vaid teiste juttude põhjal, oleks mul pooled asjad proovimata jäänud.
Vaevalt et see koht hullem on kui Bulgaaria rand, mis oli totaalselt ylerahvastatud, ja kus eelistasin hotelli basseini. Sellepärast otsingi km või kaks eemal olevat kohta, eelistades põhja poolset rajooni.
Aga eelarve piiratud ja see koht tundub olevat normaalne. Ja vaevalt turistid käivad seal vaid transade pärast.

Loomulikult oma silm on kuningas. Eks kui viitsimist ja tahtmist on, siis anna hiljem teada kuidas meeldis. Head reisi igatahes!:)

Noh 4-5 päeva on seal Pattayas ja ümberkaudu ikka tegevust, kui head randa vaja siis võib seal Koh Lani saarele sõita, pool tundi, väga kobedad selgeveelised rannad seal. Olles enamuses Tai turismikohtades käinud võin õelda et kusagil üle 4-5 päeva midagi huvitavat enam ei leia.

Samas nädalaks taisse sõita on ka väga mõttetu.
Kyll ma seal ka tegevust leian :)

aastaid tagasi sai 14 ööd oldud selles hotellis: Pinnacle Grand Jomtien Resort & Spa (u.15-20min Pattaya keskusest rolleriga), vanasti oli hind 56usd. Puhas rand, surfikeskuse kõrval.

Muuseas info mõttes, Pattayat külastab 4 miljonit turisti aastas, arvestades et igaüks viibib seal vähemalt nädala ja siis ligikaudu arvestades on seal pidevalt 100 tuhat turisti. Pattayas elab ametlikult 100..150 tuhat inimest. Ja tänavapilt ongi selline et iga teine vastutulev inimene on farang.