Hotell Varssavi lähistel

Plaanis on sõita Prahasse. Enda arvestuste järgi startides Tallinnast hommikul vara, peaks jõudma esimese päeva õhtuks kuskile Varssavi lähistele. Palun soovitage head hotelli normaalse hinnaga kuskil sealkandis.

Alfonso-le

Vaata seda www.motel-max.pl . See on kodust minnes enne Varssavit, kui Sulle midagi ütleb, siis seal ,kus vanasti, enne uue kiirtee jupi avamist, algas 4 realine kiirtee. Ainus häda, et ta on kodust minnes vasakul ja sissesõit on pisut keeruline, aga kui navi kasutad, siis pole probleeme.
Tean, et paljud ööbivad ka Lomza Gromada hotellis. Selle leiad booking.com -st.

kas kellelgi on veel häid aadresse Varsavi lähistel asuvatest ööbimiskohtadest?

Näiteks Zajazd Mazowiecki. Ostrow Mazowieckas, umbes 150 km enne Varssavit, aadress Warszawska 106. Kahesed toad, kaardimakse, hommikusöök (ka õhtusöök baaris, kui vaja). Hinda ei mäleta, aga sama nagu Poolas ikka. Hinna leiad www.zajazdmazowiecki.pl
Sellest edasi Varssavi poole sõites on kahel pool teed veel ööbimiskohti, olen ka neis olnud. Tee ääres, silt HOTEL, ZAJAZD või NOCLEG, lihtsalt pöörad teelt maha ja ongi OK.

Ise olen kasutanud mõned korrad http://www.hotel-pirs.pl/hotel-ang. Midagi erilist pole, aga ööbimiseks meile sobis. Hinna sees oli ka väike hommikusöök. Endale meeldib sellepärast, et asub teiselpool Varssavit ja suht E67 ääres, kust hea hommikul edasi sõita Katowice peale.
Seal ligidal ka http://www.subarukoper.pl/motel/index.htm, mis päris E67 ääres. Olen seal ka mõned aastad tagasi olnud .

Parimat