Hotelli päeva muutmine

Broneerisin augustiks endale Helsinkisse hotelli toa. Kuna see päev tuli ette midagi, püüdsin muuta seda 1 päev varajasemaks. Aga hotellile see ei sobinud, ütlesid et kui tahan, võin tellimusest loobuda või maksta juurde lisa kuupäeva toa eest aga raha tagasi ei saa...

See tuba maksis 70 eurot, kuidas seda raha kätte saada?

Kui oli tühistamis- ja muutmisvõimaluseta broneering, siis ei saagi. Abiks võib olla vaid reisikindlustus, kui plaanide muudatuse põhjus kindlustusjuhtumiks kvalifitseerub.

1
0

Ma mõtlesin sellele, et kui nad mulle raha tagasi tühistuse teevad, saavad nad ju toa uuesti müüki panna, nad saavad ju raha tagasi...

0
0

Ja kas sa garanteerid hotellile, et tingimata leiavad nad uue kliendi?

Kui sa tegid broneeringu, siis sa nõustusid tingimustega, tagantjärgi vaidlemine ei anna tulemust.

Kirjuta see 70 eurot koolirahaks ning järgmine kord oled targem - kui oma plaanides absoluutselt kindel ei ole, siis tee tühistamis/muutmisvõimalusega broneering.

10
0

Kus siin Delfi on???

Kas see, et teema algataja postitused kubisesid vigadest, mille ma kahjuks jõudsin just loetavaks teha? Testid inimeste reaktsiooni?

Karm tõde ongi, et sina ei garanteeri hotellile ju midagi ja tulebki see raha korstnasse kirjutada. Täiesti viisakas vastus ju. Vastuse sisu tulenes puhtalt sinu infost. Kui selline vastus juba rööpast välja viib, siis leia reisimise asemele mingi muu tegevus.

6
0

Millise Helsingi hotelli saab augustis 70 euroga? Kesklinna omad maksavad umbes 2 korda rohkem. Kuid jah, broneerides on tavaliselt valik mittetühistatava ja tühistamisvõimalusega hinna vahel. See teine on loomulikult kallim. Täpselt nagu lendudelgi.
Seda hinnavahet tulekski vaadata nagu lisakindlustust plaanide muutumise puhuks.

5
0

Mõnikord on tühistatava ja mittetühistatava toa hinnavahe olematu. Enamasti ikka mingi 10% tuleb seda erinevust. Pikalt ette tellides on mõistlik võtta tühistamisvõimalusega.

0
0

Ilmselt lohakusviga või teadmatus broneeringu tegemisel. Kui suhtlus ei aita, siis ei olegi midagi teha. Sageli kardetakse vastutulematuse eest saada kehv arvustus, ehk aitab, äkki isegi mingi kompromiss poole summa peale vms, kuigi suurel hotellil sellest suva.

1
0

inimene teeb konto , paneb umbluu postituse , kõik arutavad :)

Teha konto Tripi et küsida kuidas saaks 70 euri , broni pealt mida ise muudad ?:)

Ja inimesed veel arutavad , kas tõesti nii ?:)

Paneks müi ChatGpt roboti peale , oleks kah huvitavam .

1
4
Lennupakkumised
Reisikaaslased