Hotellid Tais

Käisin hiljuti Tais ja lisan siia mõned soodsamad hotellid/külalistemajad. Chiangmai: Baan Nud-Kun (400B, kui ööbid 1 öö, 350B, kui rohkem. Väga toredad omanikud, kes rääkisid hästi ingl.keelt ja olid väga abivalmis; mul on ka kolm visiitkaarti, kel huvi). Kes tahab rohkem maksta, siis Imm Hotell oli ilus (990B). Samas hinnaklassis on ka vastasasuv Montri Hotell, aga seda ma ei soovita (päevinäinud ja üsna ilmetu hotell). Üks kohalik soovitas ka ka Amora Hotelli, Gap's House'i ja Thapae Gate'i, aga nendesse ei jõudnud.

Trang: My Friend Guesthouse (alates 450B). Kui seal on kohad täis (mida kõrghooajal tihti juhtub), siis suunatakse lähedalasuvasse 2010.a.jaan. avatud hotelli, mis oli mõnevõrra kallim, aga toad olid uued ja väga ilusad. Ei soovita Thumrin hotelli, KoTeng hotelli ega Wattana Trang hotelli. Väga soodne (puhas ja korralik) oli Yamawa külalistemaja (250B), mis asus ööturu lähedal.

Bangkok: Tango Vibrant hotel (1200B, ilus ja uus hotell, asukoht kesklinnas, kaub.keskuste vahetus läheduses).

Majutus Tais-Koh Samuil , Krabis ja Bangkokis

Kui kellelgi on kogemusi majutusega järgnevates hotellides, palun neid jagada minuga. Nimelt on reis detsembris, majutus Krabil 10,Samuil 10 ja Bangkokis 2 ööpäeva. Reserveering on tehtud booking.com kaudu ja võimalik muuta.

Samuil, Lamai beach – Am Samui Resort Krabil, Aonang beach- Haleeva Sunshire Bangkokis- Windsor Suites Hotel Bangkok

Huvi pärast küsin. Miks siis booking.comis olevatest guest reviewdest ei piisa? Annavad ju need väga objektiivse pildi hotellist.

Tere, Tiit2. Ma küsin hoopis huvi pärast, et miskaudu sa lennuipiletid hankisid, st oskad sa soovitada, kuskaudu leiab hea hinnaga pakkumisi Taisse?

Aitäh, Adams aga see suunitlusega viimase hetke võtmes. Aga nii, et nt järgmise aasta jaanuarisse hea hinnaga lennupileteid saada? Võhik küsib, ja vabandan kui vastused liiga ilmsed on :)

to tiit2:

Tere, meie olime 2010 novembris perega Tais. Natuke infot Teie valiku kohta:

  1. Koh Samui - Am Samui Resort Ka meie olime seal, hea valik, hea asukoht. Randa ainult 2 minutit, bassein suurepärane, toad ilusad, teenindus suurepärane. Restoranid ja kohalik söögitänav, massaaz, kaubandus, pank - ümber nurga. Ainuke asi, mis võibolla häiris, oli väike hommikusöögi valik, kuid ainult sellepärast ise hotelli vahetama ei hakkaks. Pöörake tähelepanu ka oma asjadele kui toast lahkute (ma arvan, et seda peab igas hotellis tegema), kuna meil kadus binokkel, lapse puldiga helikorter, lõhn ja peaaegu uued vabaajajalatsid. Kahjuks avastasime varguse alles Krabil, Aonangis.
  2. Krabi, Aonang - Teie valik Haleeva ... Täitsa tavaline, ise ei ööbiks seal. Meie soovitused oleksid, kus oleme ka ise kahel järjestikusel aastal olnud: Aonang Orchid Resort, Timber House Resort, Aonang Sea Front. Heritage resorti e soovita, kõhe hotell ja külm teenindus.
  3. Bangkok Kahjuks Teie valitud hotellis ei ole ööbinud. Kui hind ei ole nii oluline, siis soovitame kindlasti Pullman Bangkok King Power 5*. Super teenindus, kõik autod otsitakse enne territooriumile sisenemist läbi. Kui tellitakse takso hotelli ette, siis taksojuhid on väga korralikud, nad nn ei julge külma teha:)Hommikusöögi valik on väga Teine superkoht on Pathumwan Princess, kohe MBK küljes. Baiyoke Sky`s oleme ka peatunud, selle asukoht on hea. All on kohe turud, söök, massaaz. Meie broneerisime oma hotellid kõik asiawebdirect.com koduleheküljelt. Minu arvates on see kõige parem ja usaldusväärsem lehekülg broneerimiseks.

Kuna meil on ka sellel aastal plaanis perega 1 kuu pikkune Tai-Hiina reis ette võtta, siis küsiksin, et kust ja mis hinnaga Te olete endale Taisse pileti soetanud?

Sama küsimus ka mul.Oleme esimest korda minejad ja ei tea millest pihta hakata või kust otsida. Puhkuseks oleme samuti valinud aja 2012a. algus,aga piletid sooviks juba varem soetada.