Hotellikohtade saadavus Bandar Seri Begawanis

Kas oskaab keegi hiljuti Bruneid külastanutest öelda kuidas seal hotelli-, motellikohtadega lood on? Kas tuleks ette broneerida või on neid vabalt saadaval? Plaanis on septembris, pikema reisi käigus mõned päevad ka Bruneis veeta aga ei tahaks ilma vajaduseta oma reisiplaani liiga täpseks ajada.

Sai käidud eelmise aasta märtsis. Endal oli küll plaan kindel ja majutus broneeritud, aga oleks vabalt kohapealt saanud. Üsna vaikne oli seal. Ei tea küll sinu pikema reisi plaani, aga ise üle 1 päeva seal tegemist ei leidnud, selle ajaga vaatad kuldse moššee üle, käid paadiga jõeküla vaatamas ja ongi nagu suuremas plaanis kõik.

0
0

Ma soovitaksin proovida sellist hotelli: http://www.theempirehotel.com/ Vähemalt arhitektuuriline elamus garanteeritud. Kõige väiksemad numbritoad on 60 ruutmeetrit suured ja paremal juhul võib kahese toa saada koos hommikusöögiga ca 130 euroga. Ma tean, et see võib Kagu-Aasia kohta kallis tunduda, aga igal pool mujal maksaks selline hotell umbes 5 korda rohkem.

Hotellikompleksis on piisavalt basseine, rand, golfirada, kino ja palju muud põnevat. Kuld ja marmor igal pool sätendamas.

Ehitamiseks kulus miljardeid (sultani vend käis riigikassa rahadega väga vabalt ümber) ja selleks et hotell ainuüksi oma ehituskulud tasa teeniks, peaks ta olema letihinnaga 100% välja müüdud iga päev umbes 100 aastat järjest.

No tegelik tubade hõivatus on seal ehk 30% ringis ja ilmselt mitte letihinnaga. Ehk kohta saada pole probleem, aga hinna mõttes tasuks kindlasti ette broneerida.

Teenindajate oskused ja vilumus ei ole paraku sellisel tasemel, mida niisugusest hotellist ootaks, aga midagi hullu ka pole.

Arvesta, et Brunei on kuiv riik. Alkoholi ei müüda ega pakuta kuskil. Ka mitte superluks-hotellides. Enda tarbeks võib piiratud koguses alkoholi sisse tuua kuid see tuleb piiril deklareerida ja siis saab mitteavalikus kohas (enda hotellitoas) tarvitada.

0
0

Bruneis on ka backbackeritele hosteleid 2 tk kesklinnas. Nende hind on päris normaalne. Meie kasutasime suht heas kohas hommikusöögiga hotelli, mis pakkus ka transporti lennujaamast, sest peate arvestama, et peale kuut õhtul sureb elu linnas täielikult välja ja on probleemne jõuda hotelli või sealt lennuväljale. Muidu ilmselt vajadust ette broneerida ei ole. lisan meile saadetud vastuse, kust näete hinda. Thank you for choosing Jubilee Hotel as your preferred hotel in Brunei. We are pleased to inform that your reservation for 1 Executive Suite at B$160.00nett per night + 1 extra bed at B$20.0nett has been acknowledged and confirmed. Free airport p-up between 7:20am till 11:30pm. Transfer to airport is till 10:30pm only. B$10.00 for late p-p between 12mn – 3am.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased