Hurgadas olukord

Olen juba 13 a iga talv käinud Egiptuses, aga millegipärast vaatasin välisministeeriumi lehte ja sinna oli lisatud 13.10.17 et võimalusel mitte reisida sinna.Varem oli soovitus hoiduda teatud piirkondadest....
Esimest korda veits kõhe tunne

Hinda nüüd ise riske, kas keegi kaotab sellest, kui sind enam olemas ei ole? Kui ei kaota, siis tuult tiibadesse.

Googeldasin ja googeldasin, mina aga sellist infot ei leidnud, äkki saad linki jagada? Leidsin vaid mingi jutu aastast 2015...

Ok. Sinu jutul on rõhk sõnal võimalusel, st midagi väga hullu ei ole, aga kõik oma otsused teed ikkagi omal vastutusel

Välisministeeriumi kodulehel on see üleval....uuendatud info 13.10....

Mina oma Windouuus süsteemiga ei leia kusagilt reisiinfot, kas pean tõesti nutitelefoni muretsema? B-) Need on ju vananev trend.
Võibolla lugesite midagi valesti välja, ilma põhjuseta ei soovitata reisida nt kõrbepiirkondadesse ja veel mõnesse, kuid Hurghada ja Sharmi kohta küll keelud ei käi ja ei tea ka ühtki põhjust, miks peaks käima. Endiselt üks turvalisimaid kohti maailmas väga mitmetel põhjustel.

Toksisin nüüd aadressiribale käsitsi võimaliku aadressi ja sain lehe lahti. On tõesti selline hoiatus... Miks on, ei oska arvata. Eesti VM on ka varem olukorda Egiptuses hinnanud kummaliselt või ebaadekvaatselt. Midagii targemat ei oska siit Kairo kandist tõesti öelda.

Teadjamad reisimüüjad teatasid et vana soovitus. Ilmselt on soovitus 13ndal üle vaadatud aga teksti pole muudetud, olla sellisena Metrojeti lennuki allakukkumisest saati. Mina neid ausalt öelda ei jälgi, kui muutusi teadaolevalt on või on põhjust kahtlustada, siis vaatan UK või USA omi.

Tegelikult oli enne ka sama lause, et võimalusel vältida reisimist ja lisatud, et eriti teatud piirkondi. Nii oli mitu aastat juba. Seega ei ole midagi hullemaks muutunud.