trip-krainetrip-ukraine-dark
Ilm Costa del Sol´is?

Kas keegi oskab öelda mis ilm on Oktoobris Costa del Solis? On keegi käinud? Kas saab veel päikest võtta?

sai käidud 2000.aastal oktoobri alguses. Päikest sai võtta, ilm oli soe ja mõnus, aga merevesi oli küll külm juba. Fuengirolas oli siis just mingi püha või festival, igatahes oli huvitavat vaadata ja teha.

Käisin 2 aastat tagasi, päeval oli sooja 24-26 kraadi, päike paistis ja päevitada sai kenasti, kuid meri oli küll minu jaoks liiga külm juba

vaata- www.wunderground.com toksi ülemisse lahtrisse sihtkoht sisse. Saad nädalase ilmaennustuse. ja vasakul lehe keskel on selline asi nagu history.. Sealt valid nt eelmise oktoobri kuupäeva ja näitab kõik täpselt kätte =)

käisin 2001. aasta septembri lõpp oktoobri algus Lõuna-Hispaanias ja meelde on jäänud see, et siis oli seal eestlaste jaoks küll veel talumatult palav päeval kippus 30 soojakraadi kanti öösel 20 soojakraadi. vesi oli võibolla tõesti jahedam, sest kohalikest oli rand tühi ja need kes olid olid kampsuites ning lubasid kohaliku meedia kohale kutsuda meiesuguseid hulle talisuplejaid jäädvustama.

Käisin eelmine aasta 4 oktoober ja väga mõnus oli , vesi oli nagu ikka sama, mis eestis aga seal ju basseinid kus olla. 2 esimest nädalat tasub minna, hiljem võib vihmasem vahepeal olla.

Plaan minna 1–2 nädala pärast-kuidas ilm tavaliselt sellel ajal on? Soojust vast parasjagu, aga hirmutati mind, et jube tuuline pidi olema? Kas merevesi ka ujumiseks ok?

weather.yahoo.com Ega head ilma keegi garanteerida ei saa, teatav risk jääb alati ja igalpool.

http://www.andaluz.tv/

Vaata seda, ei pea kuskil sisse toksima piirkonda jne. Näed weebikaga reaalajas ja seda ka , palju rahvast rannas.

Ise lähen kohe sinna taas :) . . . Trip.ee soovitab lugemist: http://trip.ee/postitussoovitused !

Kas olete märtsis Costa del Solis käinud?

Tere! On plaan minna märtsis Costa del Soli ja sellega seoses tekkis paar küsimust. Kõrge temperatuur oli ja kas meeldis? Oskate ehk mõnda hotelli soovitada ja rääkida muljeid.

Sel ajal on rannapuhkuseks külm. Paketireisid sinna hakkavad kõige varem vist aprilli viimasest nädalast.

Märtsis pole ilmal viga, aga vesi on tsipa külm. Ilm võib siiski olla heitlik. Hetkel siin sirab päike, kuid sooja vaid +15 (päikse käes soojem), öösel +10. Samas, jaanuari esimene nädal oli päris soe, Tarifas (mis küll juba Atlandi ookean)sai ka vette.

Ilm Costa del Solis

On keegi hetkel Costa del Solis (Torremolinoses või Benalmadenas), kes annaks infot ilma kohta. Veebikaamerad annavad sellist infot, kuid kas neid saab usaldada? Kaamerad siin: http://www.andaluz.tv/…rre_cam1.php Minek ülehomme, hirmsasti tahaks teada, mis ees ootab… :) Tänud vastajatele!

Neid veebikaameraid saab usaldada, ise käinud pea igal aastal 7 mai paiku 2 nädalat seal ja ilm oli soe ja ilus, hispaania kanal näitas lähipäevaks küll normaalset ilma