infokild

Tervist! Tekkis siin selline küsimus et kui on mõte minna USA-sse augustis , siis kui palju varem peaksin asjaajamisi alustama?Suur tänu!

Räägi plaanist naise, tüdruksõbra või emaga vähemalt 3 kuud varem. Umbes 1 tund enne reisi saad teada tegeliku arvamuse.

Mis asju sa ajada tahad? Ainuke "asjaajamine" puhkusereisi puhul on ESTA, mille tegemine võtab 10 minutit. Reisiplaanid-lennukipiletid-hotellid ja kõik muu sõltub inimesest. Terve paarinädalane reis on võimalik paika panna nii tunni aja kui kuue kuu või aastaga. Seega võid alustada kohe või paar päeva enne lennukisse astumist.

Tulin vaid selleks, et õelda, et teemal võiks pealkiri olla mitte mingi suvaline sõna. Muidu poleks klikand end siia kui oleks pealkirjas küsimus olnud. Igastahes siin ma olen ja vastasin. 

Ma tunnen ka sellest puudust, et kursoriga teema kohale minnes näitaks postituse alguse ära.

Kui piletid olemas, siis EFTA viisa võttis aega vaid 10 minutit ning kehtib kaks asstat ( kui mälu mind ei peta) , seega kui plaanis selle aja jooksul veelkord sinnakanti reisida, siis parem see viisa taodelda juulis. Majutuste osa pealt peab arvestama broneerimise ajaga, seega asjaajamine sõltub rahalistest võimalustest.