Inglismaale reisimine

Tere

Läheme perega 23.02 Liverpoli.Kaasas 5 aastane ja 17 aastane.

Kas keegi oskab öelda mis tingimused reisimisel,seoses covidiga(pidi muutuma 11.02.22)?

Mina ise 3 süstiga vaktsineeritud, abikaasa 1 süst+läbipõdemine+hetkel ka läbipõdenud uuesti.

17 aastane nooruk samuti 1 süst+läbipõdemine+hetkel ka läbipõdemine

5 aastane pole testitud

Tänud vastajatele:)

Alates 11.02 kehtivate reeglite järgi saad ise ja samuti lapsed (alla 17 võrdsustatud täisvaktsineeritutega) ilma karantiini ja testita Inglismaale.

Abikaasaga keerulisem, kuna Inglismaa ei tunnista läbipõdemist (natural immunity) süstiga võrdsena, seega tuleb kas teha PCR test + karantiin või lisasüst (2x kokku piisav).

Vt https://www.gov.uk/guidance/travel-to-england-from-another-country-during-coronavirus-covid-19#changes-to-international-travel-rules-from-11-february-2022 ja https://www.cnn.com/travel/article/uk-travel-covid-19/index.html

0
0

Kas 2 doosiga lõpetatud vaktsiinikuuriga inimene peab tegema tõhustudoosi või see pole oluline Inglismaal?

Tänud:)

0
0

Tõhustusdoos pole oluline, 2x piisab: 'It is not currently required for travelers to show evidence of a booster for travel to the UK.'

0
0

Buldooza esimese postituse paranduseks:

Alates 11. veebruarist peavad need, kes pole "täisvaktsineeritud" tegema testi lennule eelneva kahe päeva jooksul (antigeen) ning broneerima Day2 PCR testi. Eneseisolatsioon ei ole enam vajalik, välja arvatud positiivse testi puhul. 

PLFi peavad täitma kõik saabujad.

0
0

Tere, kas keegi on läbi teinud 2. päeva testi? LÄhen ENNE 11. veebruarit Edinburghi.

Mu jaoks natuke segased korraldused, kuidas saab seda testi teha.

Tänan vastuse eest juba ette

0
0

Kadri69, kas oled vaktsineeritud?

Kui jah, siis enne 11. veebruari broneeri minu eelmises postituses toodud lingil antigeeni test, mille saad saata kas hotelli või mõnda muusse peatuskohta Edinburghis. Iga testipakkuja kirjeldab, kuidas nende protsess täpselt välja näeb. Soovitan kasutada seda testifirmat.

Kui ei ole vaktsineeritud, tuleb teha test enne lendu, broneerida Day2 ja Day8 test ning olla 10 päeva eneseisolatsioonis.

0
0

Ei leia infot, kus oleks kirjas, kui kaua kehtib vaktsiinipass UK-s? St enamik EU riike aktsepteerib 2 doosiga vaktsineerimist 9 kuu jooksul, aga kui kaua on selle kehtivus UK-s?

0
0

Hetkel piiranguid ei ole. Näiteks - https://www.gov.uk/guidance/countries-with-approved-covid-19-vaccination-programmes-and-proof-of-vaccination

0
0

Inglismaa erinevalt mõnest teisest riigist boosterit ei nõua ja nagu vatse viitas, vaktsineerituse kehtivusele piiranguid ei seata.

Riiki sisenemiseks on vaktisneeritutel vaja täita ainult PLF, teste enam tegema ei pea.

Silmas tasub pidada, et läbipõdemist Inglismaa ei arvesta, kui kellelgi on läbipõdemistõend + 1 doos AZ/Pfizer/Moderna, loetakse teda mittevaktsineerituks.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased