Interneti teel hotelli broneerimine

Kas kellelgi on olnud kogemusi hoteltavel.com- iga hotelli broneerimisega? Soov minna veebruaris Phuketile ja on teada kas hotell kus soovime ööbida. Hoteltravel.com pakub normaalset hinda ja kõik tundub okei olevat? Kuid kuidas saan kindel olla, et kui raha ära maksan, siis ikka tegelikult ka selle toa saan ja et see raha kuskile jumalteabkuhu ei läheks.

1
23

Kõik toimib, pole vaja karta. - Tegelikult, reisile minnaksegi selleks, et saada uusi elamusi. Kui kõik oleks kogu aeg täpselt nii, nagu oled oodanud ja arvanud, mis lõbu või rõõmu siis reisist, eks ole?

Aga, ilma naljata: sellised saidid-tellimise-broneerimise systeemid ongi selleks tehtud, et need töötaksid.

Omavahel öeldes, veel: Phuketil ja yldse Tai maal ei pea yldse millegi pärast muretsema ega pabistama. - Lenda kohale, leiad kohe sobiva hotelli või guesthouse'i või bungalow. Sama hinnaga või veelgi soodsamalt.

0
0

Aga broneeri siis läbi selle hotelli kodulehe.

0
0

Läbi hotelli kodulehe ei saa, seal kirjas, et toad kinni. Helistasin hotelli ja sealt öeldi, et läbi nende otse ei saagi tuba, tuleb broneerida läbi nende agentide vms. Selles jama ongi. See hoteltravel.com tundub olevat igati asjalik, üle maailma võimalik hotelle broneerida, aga ikkagi kahtlus jääb...

0
0

Nad peavad sulle meilile broneerimiskinnituse saatama

0
0

no aga kui raha läheb maha aga tube ei saa...suhteliselt halb olukord :) ei oska kuskilt otsimagi hakata...põhimötteliselt olen siis lihtsalt ilma rahast ju :) pean ju köik oma krediitkaardi andmed kirjutama sinna juba. :(

0
0

Tehing fikseerub ju ja siis hakkad tagasi nõudma

0
0

Broneerisin interneti teel Pattaya Green Resort Hotelli 1500 bath/öö,2 nädalaks ... Kui kohale jõudsin, siis 1500 bathi asemel küsis admin 2800 bathi 1-toalise eest...??? 3* kohta suht kallis... Vaidlesin, siis seal ja nõudsin ja palusin läbisegi, väljaprinditud bron näpu vahel,... aga ei midagi ... Kas tulin siia puhkusele või närveldama? Ühe öö ööbisin seal, sest olin väsind ja ei viitsind jamada.... Järgmisel päeval leidsin ühe kohaliku eestlase kaudu
Hinnaga 2800 bathi/nädalas ... väikse hotelli,...

0
0

Võibolla on turvalisem, kui hotell broneerida läbi mõne meie reisibüroo abil? Või otsi mõni teine hotell, kus saab otse nende kodulehe kaudu broneerida?

0
0

nonii, ma broneerisin sealt hoteltravelist ära selle ja jään hirmuga lootma, et probleeme ei tekiks. see juurdemaksmine on jah natuke jama, aga samas kui nad ise krediitkaardilt selle maha vötavad siis nad ju ei saa nöuda enam midagi seal. sest kui kohale jöuan siis on juba ju 2 nädalat see makstud ja natuke hilja oleks juurde küsida...ma loodan vähemalt :)

0
0

vaatasin läbi eesti büroode ka aga hind oli 2 kordne :)

0
0

Kui käisime nädal tagasi,siis bronnisime ära sellisel lehel nagu GlobalOnlineReservation.com ja kõik toimis nii nagu peab.Vlisid hotelli,tegid makse ära ja said kinnituseks voucheri ja kui kohapeale läksime,siis andsime need hotelli respasse ja siis anti meile ka kohe võti. A eks neid kohti oli palju kus hotelle bronnida,kuid meil toimis kõik hästi.

0
0

oleme erinevates riikides korduvalt kasutanud, ei ole ka kunagi probleeme esinenud.

0
0

kust broneeris Prints25 hotelli, et teaks hoiduda? Kas hoteltravel.com toimis tõrgeteta? On kellelgi kogemusi asiarooms.com-iga? Viimasel hinnad suhteliselt mõistlikud, kuid tahaks kindel olla, et kohale jõudes kehtib sama hinnakiri.

0
0

Taisse broneerimiseks sobilik. Paljudesse hotellidesse odavam, kui vastava hotelli kodulehel. Töötab normaalselt.

0
0
0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased