Iraani

Kas keegi teab kedagi, kes tunneb kedagi, kes teab mõnda eestlast, kes on käinud viimase 10 aasta jooksul Iraanis? Sooviks mingit kontakti kui võimalik. Siin Tripis on näit. Marri Amoni artikkel, keegi teab temast midagi? Samas, kui on veel kedagi hullu, kes sooviks üritada Iraani minekut, andke teada.

Selline plaan on peas juba mõnda aega keerelnud küll. Ja seetõttu mõnda aega ka tasapisi infi kogutud. Mida, muuseas, päris palju liikvel on. Aga kas otsid tingimata hulle? Iraan tundub täitsa normaalne maa olema. Võibolla ainult õllekaid on vähevõitu.

Käisin aastal 2000 ja olin kuu aega mega elamus oli sellist riiki maailmas teist tõenäoliselt pole kui minna soovite siis kindlasti jääb elu lõpuni meelde meeldiv seltskond tuleks kasuks stressis inimestele ja nõrganärvilistele ei soovita ilus maa sõbralikud inimesed öömajaga probleeme kindlasti ei tule nii kaua kui nende usku ja tavasid respekteerid

Endal ka plaan Iraani külastada, kuid reisikaaslast siiani leidnud pole.Paljude arust olevat ma hull!!! Kui on kellegil veel sama soovi, siis miks mitte võtta ette seda reisi koos!!!

Mina olen heameelega nõus ühinema.

Plaan minna sept-okt Türgi-Iraan-Armeenia. Esialgu üksi, sest kõik tuttavad on põnnama löönd. Lennuk broneeritud 25.09-20.10 TLL-PRG-IST ja EVN-PRG-TLL (4800 kokku). Kõigepealt paar päeva Istanbulis, siis rongiga Teherani või Tabrizi, kolamine Iraanis ja lõpuks tagasi läbi Armeenia (värske vein... mmmm). Äkki õnnestub plaane kokku sobitada? Vinget mägimatkajat minust loota ei ole, kultuurihuviline tatsaja oleks ehk sobivam liigitus. Vähenõudlik olen ka, st bussijaama pink on magamiseks piisavalt hea ning peenele restoranile eelistan iga kell kohalikku tänavatoitu.

Mul on plaan juunis väike treking teha põhja Pakistanis.Ootan praegu Iraani viisat.Kui keegi tahab kampa tulla, siis andke teada.Teekond oleks siis selline ,et Türgi - Iraan - Pakistan - Afganistaan. Kui aus olla , siis vaatab kaugele üldse jõuab ;-)

Argo

plaan oli sept l6pp-okt liikuda l2bi tyrgi iraani (pakistan-india) kas punks oled endale reisikaaslase leidnud, kuigi samas pole kindel kas ma nii kiiresti sept l6pus ikka liikuma saan, viisa alles tegemata, ja esialgne plaan maad m88da tyrki, pigem j22ks see k6ik oktoobrikuusse(nov), kui huvilisi l88ks kampa (soovitavalt e-mailile)

kas tänapäeval ka keegi sinna kanti liikumas on? Vaatasin et need kirjed siin kõik kuidagi väega vanad.

On väike plaan ja mõte järgmise s.o 2008 aasta suvel.

suvel??? hulluks läinud? suvel liiga kuum ju, sama mis mitu nädalat järjest saunas istuda, minu süda sellisele koormusele küll vastu ei peaks ;) Aga kas keegi äkki varem kui 2008 aastal minemas?

Tahaks ka sinna kanti minna aga jääb vist 2008 aasta sügisesse. Samas kardan veits seda, et Bush suudab Iraaniga mingi käki kokku keerata selleks ajaks ja siis läheb jamaks. Praegu vist oleks tegelt viimane/parim aeg seal ära käia.

just just, tagumine aeg ära käia seal. Mina natsa ka pelgan mis seal toimuma võib hakata lähiaastatel. Seega niikaua kui rahulik, tuleb kasutada võimalust ja mina plaanin veel sellel sügisel seal ära käia igatahes :D

Go Travel on teinud Iraani seiklusreisi/reise väikse grupiga. Hetkel nende kodulehel järgmise Iraani-reisi kohta veel infot polnud, kuid vist olevat jälle plaanis. Ja eraviisiliselt on ka seal mõned eestlased käinud, eeskätt Iraani (ainsas?) suusakuurordis.

sabi - kontakteerume võimaliku Iraani reisi asjus. Email - alkerman@hot.ee

Käisime 2003 septembris.Väga huvitav maa, ülisõbralikud inimesed. Meil veel praegugi kahju, et lapsi kaasas polnud. Minge ja te ei kahetse. Kui te pole USA-st ei ole mingit probleemi.Ma ei näe mingit vajadust sinna grupiga minna, turvaline ja ilma probleemideta reis oli. Ainult üritage siselennupiletid kuidagi ette kinni panna või ära osta, kuna maa on suur ja lennupiletid on väga odavad. Seega hoiate kokku aega,saate rohkem maad läbi näha. Kindlasti kasutage võimalust ööbida nomaadide telgis. Head reisi sel fantastilisel maal!

Mina olin terve selleaasta aprillikuu Iraanis. Peamiselt viibisin Teheranis, aga ka Esfahanis, Hamedanis ja Kaspia mere aares sai ara kaidud. Soovitan minna koigil, vaga erakordne elamus. Kuigi jah, mis seal salata, kuna olen naissoost, siis riietumisviis kais veidi pinda kull.

niipalju kui meil Iraanis sellest kohalikega juttu tuli, ei suhtunud keegi ameeriklastesse kuidagi halvasti, ainsaks erandiks Bush. Ja lennukipiletid Esfahanist Shirazi saime ilma igasuguse ettekinnipanekuta ülejärgmiseks päevaks (aasta oli 2006).

Esialgu lähen üksi. Väga tahaksin kellegagi mingigi aeg koos liikuda. Täpsem marsruut selgub reisi käigus. lea996@hot.ee

Olin selle aasta aprillis 3 nädalat Iraanis. Lugeda võib sellest: http://www.ekspress.ee/viewdoc/B375F325ECF92F17C22572BB002E7EA8 Või http://jaanus.saun.ee vaadates varasemaid sissekandeid. Võin anda mõned kontaktid, aga üldiselt käib seal inimestega tutvumine nii lihtsalt, et väga ei peaks sellepärast muretsema.

Kui on mingeid konkreetseid küsimusi siis saada meil.

Veetsin mõned päevad selle aasta juulis Iraanis. Põhiliselt Astara ümbrus, Tabrizis ja Jolfas. Ilm ei olnud üldse kuum, pigem seline jopeilm. Huvitav elamus...