Itaalias kohapeal - rendiauto või rong/buss?

Kas autorendi või rongiga (bussiga) liikumisel tulevad hinnas suured vahed? Pean silmas ca 100-150 km otsi erinevate linnade vahel - Milano-Verona, Verona-Garda järve ümbrus, Milano-Maggiore jne?
Tundub, et Ryanair Riiast Milano lähistele Bergamosse ruulib hinnaga (kuna minek on lähiajal, juuni keskel, siis Praha ja Berliini hinnad kahjuks sellest 2x kõrgemad)

... tähendab rendiauto või rongiga (mitte autorendiga)

0
0

Itaalia rongipiletid on võrreldes näiteks Saksamaaga suhteliselt mõistliku hinnaga. Ise uurisin hiljuti hindu Rooma-Napoli (200 km) liinil, need ulatuvad 15 eurost reginaalrongiga 36-ni Alta Velocitta'ga. Trenitalia kodulehekülg: http://www.ferroviedellostato.it/ferrovie/util/inglese.jsp Milano-Verona hind näiteks 7,5-14 eurot, Verona-Garda ~5. Väljumisi nendel liinidel on palju.

0
0

Itaalias kindlalt rong, kuigi mujal üldiselt olen rendiautoga liikumise pooldaja. Itaalias endal kogemus mõlemaga. Rongiühendus on kiire, mugav, suht. odav ja tiheda graafikuga. Autoga liikumine seevastu kallis ja vaevaline. Nii kallist autorenti, kui Napolis, pole kohanud kusagil (Nissan Micra ööpäevaks 90 eurot).

0
0

Tänud! Siis ei hakka küll eestist midagi ette broneerima ega maksma. kui kohapeal ikka muidu ei saa, võtame päevaks paariks auto appi, muidu siis rongiga.

0
0

no see 90 eur-i päev on küll kõvasti liialdatud, ise korduvalt itaalias autot rentinud, nii põhja itaalias kui ka sitsiilias, igalpool ok hinnad, kui varem broneerid ära. isegi see suvi olen seal 9 päeva ning ka broneeritud juba rendiauto milano malpensa lennujaamas, kokku 9 päeva eest ca 300 euri, kusjuures tegu ei ole kõige pisema autoga, vaid ford focuse klassis diisel. igaljuhul soovitan autot, ei pea sõltuma mingitest graafikutest ning hea võimalus ka liikuda väiksemates kohtades. ma kasutasin autorendiks www.holidayautos.co.uk broneerimiskeskonda.

0
0

Enda kogemus maikuust - autorent 3 päevaks Milanost, auto sain kesklinnast ja tagasi andsin lennujaama, hind tuli kokku 78€. Sõidukiks oli Peugeot 307, vahendajaks www.autoeurope.com, rendifirmaks Europcar. Igati mugav - paned varakult broneeringu kinni aj kui leiad parema pakkumise, saad kuni 24 h enne renti ka katkestada. Igatahes mägede avastamiseks on see päris hea variant, ise sai selle ajaga käidud Genuas, Liguuria mägikülades ning Maggiore järve ääres. Kui otsida netis märksõnadega Milano car rental, siis erinevaid pakkujaid ja vahendajaid on sadu, veidike õnne peab ka olema ;) head reisi!

0
0

Tasub tutkida jah neid autorendi hindasid - ei ole nad nii hullud midagi enam. Ja rongipiletid on siiski olnud tõusutrendis võrreldes mõne aasta taguse ajaga.

0
0

Aitäh veel kord! Saime Holidayauto-st soodsama hinna kui budget carist.

0
0

Kui holidayautost autot broneerida, siis näitab lisa juhi valimisel selle eest ekstra tasu ligi 60 EURi, kas tõesti nii kallis? Ja kas valisite sealt veel lisaks mingisuguse kindlustuse? Autot soovime rentida 7 päevaks.

0
0

Kusjuures kui meie endale bronnisime, siis oli lisajuhi tasu igatahes 0.-raha. Kindlustuse kohapealt võtsime igatahes selle 'damage excess waiver (DEW)' juurde ka 'cancellation waiver protection'.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased