Jaapanis 3-4 päeva - kus?

Plaanime Lõuna-Koreas olles sisse põigata ka Jaapanisse, kust eelnev reisikogemus puudub. Kas eelistada Kyoto- Nagoya- Osaka piirkonda või  Fukuokat? Ajaline resurss Jaapani jaoks vaid 3-4 päeva, sestap on kõik kogemused ja soovitused vägagi teretulnud.

Fukuoka kandis pole olnud, kuid siiski julgen soovitada Osaka-Nara-Kyoto marsruuti selle lühiaja jooksul. Ilmselt saabute lennukiga Osakasse, seal esimene päev, järgmine hommik rongiga Narasse ja õhtul rongiga Kyotosse, kus jääb siis heal juhul kaks päeva, mis on selle linna jaoks häbitult vähe.

2
0

Fukuokas ei käinud. Kyoto-Nara julgen kindlasti soovitada ja pigem olekski 3 päeva Kyotos ja 1 päeva Naras. Kyotos on nii palju vaadata, et siis enam Osakasse nagu väga ei jõuagi või õigemini läheb "liiga tõmblemiseks". Nagoyas peatusime päeva, kuid selle oleks võinud vabalt ka ära jätta. Kui otsustate Fukuoka kasuks, siis soovitan kindlasti teha väljasõidu ka Beppu piirkonda kuumaveeallikates mõnulemiseks. 

1
0

Pigem Osaka. Hotelli võib sinna võtta sobivasse kohta, et Kyotosse oleks ca pool tundi rongiga. Samuti siis Nara ja kõik muu ümberkaudne on rongidega lihtsasti ligipääsetav. Mida külastada, see sõltub ka reisi ajast. Mis on tore aprillis, ei tarvitse olla tore jaanuaris või juunis.

1
0

Oma kogemusest julgen samuti soovitada Kyotot, kus on vaadata küll ja veel ning veeta ööpäev mõnes traditsioonilises Jaapani onsenis. Meie peatusime sellises kohas nagu Takaragawa Onsen Ousenkaku. Lisaks kuumaveeallikatele oli omaette kogemus ka onsenis pakutav õhtusöök, mis serveeriti meile toas ja mida aitas valmistada teenindaja, sest meil endil polnud aimugi, kuidas selle õhtusöögiga peaks ümber käima :DSõltub muidugi teie plaanidest aga kui liigute ringi rongidega, siis tasub kaaluda turistidele mõeldud Japan Rail Passi soetamist. Palju infot leiate siit https://www.japan-guide.com/e/e2361.htmlJP Pass tuleb kindlasti enne Jaapanisse minekut ette osta, sest kohapealt seda soetada ei saa. Kuller toob selle kenasti teile koju kätte.

1
0

Tänud kõigile info eest, kuid küsimusi jätkub... Sõidamegi ilmselt Soulist Osakasse sihtkohaks Kyoto. Alternatiivset teekonda Busanist laevaga on keegi proovinud? Estravelist saadud info põhjal JP-pass ei kata Kyoto linnasisest transporti-kas peab paika? Häid hotellikogemusi peamiselt hea asukoha mõttes? Kus oleks nutikas rahavahetus teha ja millised olid teie suurimad elamused? Ette tänades K

0
0

Kui teil on aega ülivähe, unustage laevasõit, lennukiga saab ju palju kiiremalt. Teie sõidud Osaka ja Kyoto vahel on liig lühikesed, et muretseda suht kallist JP passi. Kyoto linnasisene transport on muidugi  väljapool JPpassi, meie liikusime põhiliselt liinibussidega. Rahavahetust ausalt ei mäleta, arvatavasti väiksem summa lennujaamas ja põhiosa linnas. Kyotos käisime neljal päeval-Fushimi Inari Shrine tempel,-väljasõit Oharasse,-Kinkaku-ji-kuldtempel,-Ryoan-ji tempel ja tippkiviaed,-Arashijama maastikuala ja romantikarong,-Gion Corneri kandis õhtune revüüetendus,-Sanjusangen do tempel,Kiyomizu-dera tempel,Ginkaku-ji tempel,filosoofi rada,-keisripalee,-Nijo kindlus.Muljed olid ülivõrdes, midagi erilist elamust välja tuua ei oska.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased